Symulator gołębia rzeczywiście powstaje

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Lipiec 2019
  • Komentuj 0

Mamy rok 2019, a moda na symulatory nie przeminęła. W ciągu kilku ostatnich lat mieliśmy symulator kamienia, kromki chleba, kozy, masturbacji, karczmy RPGkucharza, wędkarstwapodrywacza, farmera, czy fidget spinnera. Nie można zapominać o mega popularnym symulatorze kierowcy tira! Właściwie, mógłbym dalej wymieniać, bowiem lista jest przeogromna, a już niedługo powiększy się o Pigeon Simulator. Chowajcie głowy, zanim ktoś Wam na nie narobi…

Pigeon Simulator to jest to, czego potrzebowaliśmy

Nie no, symulatory symulatorami, ale jestem przekonany, że każdy z Was chciałby przekonać się, jakie to uczucie być mrówką, kozą lub kromką chleba. Zakładam również, że na liście szalonych pomysłów macie również chęć wcielenia się w gołębia. Te poczciwe ptaki są każdemu dobrze znane, chociaż raczej nie są kojarzone z czymś przyjemnym. Cóż, dzięki Pigeon Simulator będziemy mogli przekonać się na własnej skórze o ich życiu i dlaczego tak jest!

Pigeon Simulator tworzone jest przez czarodziejów fizyki obiektów z Bossa Studios. Dali oni światu wspomniany już symulator kozy, czy chleba, więc teraz podnoszą poprzeczkę, pragnąc podbić niebo z najdostojniejszymi ptakami – gołębiami.

Wybuchy są im niestraszne!

Gołębie w Pigeon Simulator niekoniecznie będą pokojowo nastawione do otoczenia. W ramach sandboksowej formuły będziemy mogli robić, co tylko chcemy, ale i tak prędzej czy później wywołamy chaos. Strzelanie kupami do ludzi? Rozbijanie się o szyby? Zrzucanie na przechodniów różnych obiektów? To przecież standardowe rzeczy, które  gołębie robią na co dzień, poza napadami i porwaniami…

Szczegóły na temat Pigeon Simulator otrzymamy wkrótce. A Wy, jesteście zainteresowani zabawą w gołębia?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze