Symulator darcia asfaltu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Luty 2019
  • Komentuj 1

Kojarzycie ECC Games? Pewnie nie. Warszawskie studio specjalizuje się w symulatorach i grach motoryzacyjnych na wszelakie platformy. Car Mechanic Simulator pewnie brzmi bardziej znajomo?

Teraz szykują kolejny ciekawy symulator, a po popularności Farming Simulator wierzę, że takie gry mają swoje szerokie grono odbiorców. W okolicy kwietnia ECC przy wsparciu PlayWay odda w nasze kierownice grę Drift19, w której poćwiczymy palenie gumy i darcie asfaltu.

Cieszymy się, że udało nam się połączyć miłość do motoryzacji z pasją do tworzenia gier. Prace nad grą są na bardzo zaawansowanym etapie. Dużą motywacją jest dla nas ogromne zainteresowanie tytułem. Nasz fanpage śledzi ponad 50 tys. osób, a jeden z pierwszych materiałów wideo z wersji pre-alpha Drift19, ma ponad 1,5 miliona wyświetleń. Liczymy, że gra bardzo szybko zdobędzie szerokie grono odbiorców – komentuje Piotr Wątrucki, CEO w ECC Games.

Oprócz profesjonalnej symulacji driftu ECC szykuje również mobilną grę Car Mechanic Simulator 19, która okazała się najlepiej zarabiającym tytułem mobilnym PlayWay w ubiegłym roku. Oprócz wersji na iOS i Androida, gra pojawi się też na Nintendo Switch.

Przy tworzeniu Drifta19 pomaga profesjonalny kierowca rajdowy Paweł Grosz, Wicemistrz Drift Open 2017.

Drift19 to pierwszy polski symulator kierowcy driftowego, który podobnie jak sama technika jazdy cieszy się coraz większym powodzeniem. Wystarczy tylko dodać, że w 2006 roku odbyły się w naszym kraju pierwsze tego typu zawody.

[Źródło:store.steampowered.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze