Czas powrócić na rolę w Farming Simulator 19

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Luty 2018
  • Komentuj 2

Do sieci trafiła właśnie ''kinówka'' najnowszej części Farming Simulator. Focus Home Interactive zapowiada, że tytuł na pole wyjdzie już na jesień. Wiemy też o kilku nowościach, jakie trafią do gry.

Zanim jednak przejdziemy do konkretów, to warto zapoznać się z głównym gwoździem programu, czyli rzeczonym trailerem:

Zobaczone? Jak się podobało? Zbyt wiele trailer nie ujawnia, ale to chyba norma w przypadku cinematiców. Na szczęście, na oficjalnej stronie gry podano też kilka mniej lub bardziej konkretnych informacji dotyczących nowości, jakie zobaczymy w grze.

A tych, jeśli wierzyć deweloperom, będzie całkiem sporo. Przede wszystkim, maszyny rolnicze. Producenci zapowiadają, że do gry trafią zupełnie nowe marki sprzętu, dzięki czemu ich wachlarz ma się znacząco powiększyć. Nowe maszyny przydadzą się do uprawiania nowych rodzajów roślin, a szczegóły mają być ujawnione w najbliższym czasie.

Nowy Farming Simulator oznacza też nowe zwierzęta hodowlane (na razie mowa jest o koniach), kilka niespotykanych we wcześniejszych częściach mechanik i nowe rzeczy do zrobienia. Do tego dochodzą dwie zupełnie nowe mapy oraz poprawiona plansza południowoamerykańska. znana z poprzednich części. 

Gra pokaże się na PCtach, Playstation 4 i Xboxie One już jesienią. W 2017 roku, według badań przeprowadzonych przez YouTube, to właśnie Farming Simulator był wśród najchętniej oglądanych gier w Polsce.

W tym roku żniwa odbędą na jesień!

[źródło: farming-simulator.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze