Red Farm Redemption będzie na PC!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 30 Październik 2018
  • Komentuj 1

Trzeba przyznać, że niektórzy deweloperzy wiedzą, jak wzbudzić zainteresowanie. I to całkiem niepozorną grą, bowiem seria Farming Simulator co prawda ma swoją niszę, tak ciężko zaliczyć ją do półki AAA. No chyba, że reklamowana jest, jako Red Farm Redemption!

Nie, to nie żart. Ekipa Giants Software zdaje sobie sprawę, że aktualnie trwa ogromny szał na Red Dead Redemption 2. Dzieła Rockstar Games aktualnie nie ma na PC, chociaż pojawiają się pierwsze poszlaki, jakoby blaszaki również miały odwiedzić Dziki Zachód.

Jest to zatem idealna okazja, aby wykorzystać cały ten szum na własną korzyść. Poznajcie Red Farm Redemption, czyli nieoficjalny, niepotwierdzony i nieznany dotąd nikomu spin-off RDR2. Kappa.

Co prawda nie znajdziemy w nim wyścigów konnych, czy pojedynków rewolwerowych, tak krowy na pewno się znajdą. No i klimat!

Farming Simulator 19 informuje, że inny typ kowboja wkroczy do miasta 20 listopada! Do tego czasu możecie pogrywać w giereczkę Rockstar ;)

[Źródło: Farming Simulator]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze