Ga... ga... Galowie trafią na konsole!

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 13 Luty 2018
  • Komentuj 9

Francuski wydawca Anuman Interactive otrzymał prawa do wydania serii gier o Asteriksie i Obeliksie.

Pamiętacie kultowe filmy animowane sprzed lat? Albo chociaż komiksy Rene Goscinnego, które pojawiają się od 1959 roku? Czy zdaża Wam się czasem wspomnieć tekst Asteriksa ze znakomicie przetłumaczonej komedii  "Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra" :

  Ale tu ruch, trochę jak na słowiańskim targu. Słowianie mają takie targi na stadionach. Wszystko tam można znaleźć. Dosłownie wszystko. Niesamowite. Znajomy był na placówce, to opowiadał

A co z niezapomnianą rolą Gerarda Depardieu jako miłującego dziczyznę Obeliksa?

Łącznie o przygodach Galów nakręcono cztery filmy aktorskie

Na pewno wielu z Was postacie Galów kojarzą się z cudownym dzieciństwem. Dlatego ucieszy Was wieść, że studio odpowiedzialne za znakomite przygodówki pracuje nad serią gier opowiadających o przygodach Galów. Mowa o Microïds, znanego z takich tytułów jak Syberia czy Still Life. Ostatnia gra o Asteriksie i Obeliksie pojawiła się 13 lat temu, więc najwyższy czas na nową przygodę!

Rzymianie jak zwykle nie mają szans

Wiadomo, że gry pojawią się na wszystkie aktualne konsole, a o tym, jak głupi potrafią być Rzymanie, przekonamy się już pod koniec tego roku.

[Źródło: gameguru.ru, dsogaming,com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze