Red Dead Online zaraz będzie ON

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 26 Listopad 2018
  • Komentuj 0

Po sukcesie GTA V Online nie do pomyślenia byłby brak RDR 2 online. Rockstar zresztą zapowiedział moduł sieciowy na listopad, a to oznacza, że czasu zostało coraz mniej, a powoli zaglądający nam w monitory grudzień pogania Rockstara do podjęcia tego kroku. 

Wygląda jednak na to, że premiera Red Dead Online jest już tuż tuż, a pierwsi gracze są już na serwerach. 0.01% graczy odblokowało osiągnięcie Breakout, które opatrzone jest grafiką zerwanego łańcucha. Według portalu RockstarIntel nie jest to przypadek i wystarczy dodać dwa do dwóch, by połączyć osiagnięcie z grafiką, którą wygrzebano z zasobów Rockstara. 

Zakute, siedzące postacie, woźnica i jego towarzysz w mundurach, wóz z kratami. Nie da się przeoczyć, że jest to westernowa więźniarka, a łącząc ją z pierwszym osiągniecięm Red Dead Online klaruje nam się bardzo przejrzysta misja prologowa trybu multi.

Możemy więc na dniach spodziewać się premiery Red Dead Online, które dostępne ma być dla wszystkich posiadaczy Red Dead Redemption II na PS4 i Xbox One za darmo.

[Źródła:ultragamerz.comppe.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze