Szaleniec opóźnił RDR 2?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Czerwiec 2016
  • Komentuj 2

Rockstar miało uznać, ze z pokazem trailera lepiej się wstrzymać

Rockstar miało uznać, ze z pokazem trailera lepiej się wstrzymać

Sporo plotek krąży w okół Red Dead Redemption 2. Najważniejszą była ta mówiąca, że grę mieliśmy zobaczyć podczas E3. Niestety stało się inaczej, a winnym tego ma być szaleniec, który zastrzelił w Orlando 50 osób.  Jeśli śledzicie informacje ze świata to na pewno dotarła do Was wiadomość o masakrze w gejowskim klubie w Orlando, w której z rąk fanatyka zginęło kilkadziesiąt osób. Niepotwierdzone informacje sugerują, że to właśnie przez niego Rockstar nie pokazał nic z RDR 2. Co ma wspólnego strzelanina z E3? W przygotowanym przez dewelopera trailerze, który miał zostać pokazany podczas targów, znalazła się podobno scena, w której główny bohater wchodzi do baru i strzela do wszystkich, którzy się w nim znajdują. Czyli dokładnie to samo co zrobił morderca z Orlando.

Miała być zapowiedź, zapowiedzi jednak brak. Ale co się odwlecze...

Miała być zapowiedź, zapowiedzi jednak brak. Ale co się odwlecze...

W związku z tym studio Rockstar musiało w ostatnim momencie wyrzucić z pokazu materiał zapowiadający Red Dead Redemption 2 bo w takich okolicznościach wydawał im się bardzo nie na miejscu. Powtarzam jednak, że nie są to informacje w żaden sposób potwierdzone ani przez Rockstar, ani Take Two, ani Sony. Ale spokojnie, przed nami wakacje i na horyzoncie już widać choćby Gamescom, podczas którego możemy doczekać się oficjalnej zapowiedzi gry. Zwłaszcza, że Take-Two ciągle mówi o tym, że w tym roku przygotowują dla graczy coś specjalnego. Jeśli idzie o samą drugą część Red Dead Redemption to niestety na razie obracamy się jedynie w świecie domysłów - do sieci trafiła grafika, która ma pochodzić z ''dwójki'' oraz domniemana mapa, którą przyjdzie nam przemierzać.

Stawiam na Gamescom, jak myślicie?

Stawiam na Gamescom, jak myślicie?

[źródło: parentherald.commasterherald.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze