Wielkanocna promocja od Sony

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 30 Marzec 2018
  • Komentuj 1

Przed nami kilka dni wolnych od pracy i szkoły, będzie więc trochę wolnego czasu na granie. Właśnie z myślą o tych dniach Sony przygotowało sporą promocję na PlayStation Store. 

Będzie wolne, będzie grane!

Spokojnie, jeszcze jest trochę czasu na załapanie się na zniżki od Sony. Japończycy dają Wam czas do 8 kwietnia, a w niektórych przypadkach specjalne ceny będą czekały do nawet do 16 kwietnia. Nawet więc jeśli nie jesteście pewni co do konkretnego tytułu, to nie musicie się na niego szybko rzucać, bo zniknie.  

Nie ma co wymieniać wszystkich przecenionych gier, pełną ofertę Wielkanocnej Wyprzedaży od Sony znajdziecie pod tym linkiem, my skupimy się wokół tych najgłośniejszych tytułów. Lecimy:

Zachęcająco wygląda też oferta na gry z Playstation VR. Znajdzciecie tam między innymi:

Miłego grania!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze