PS Plus na lipiec warte grzechu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Czerwiec 2017
  • Komentuj 2

Lipiec już widać na horyzoncie, Sony ogłasza więc co ciekawego znajdziecie w ramach kolejnego miesiąca na PS Plus. Ruszają 4. lipca. 

I to zaczynają całkiem mocnym uderzeniem! Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście Until Dawn na PS4. Jeśli lubicie dreszczyk emocji i chcecie poznać historię tajemniczego zaginięcia pewnej młodej dziewczyny, to wydany w 2015 roku horror studia Supermassive Games powinien Was zainteresować.

Drugą ciekawą propozycją jest produkcja Telltale, którzy na warsztat wzięli jeden z najpopularniejszych (jeśli nie najpopularniejszy) serial ostatnich lat - Grę o Tron. W grze wcielimy się w członków rodu Forresterów, którzy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości po tym jak wspierani przez nich Starkowie przegrywają wojnę Pięciu Królów. 

Jeśli w domu macie PS3 to w lipcu będziecie mogli zagrać w Darkstalkers Resurrection, bijatykę 2D stworzoną przez studio Iron Galaxy. Obok Darkstalkers w ofercie znajdziecie jeszcze Tokyo Jungle, będącym pomieszaniem RPGa, przygodówki i gry akcji tytułem stworzonym przez Sony Computer Entertainment. 

Właściciele najmniejszej konsoli Japończyków na swojej Vicie zagrają w platformówkę Element4l oraz prostą arkadówkę Don’t Die Mr Robot.

[źródło: blog.eu.playstation.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze