Pamiętajcie o nowym PS Plus!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 30 Marzec 2018
  • Komentuj 1

W kwietniu, podobnie jak w marcu, PS Plus zaszalało. Oba miesiące mogą zaliczać się do najlepszych w historii usługi, a nie zapowiada się, żeby Sony miało w kolejnych miesiącach spuścić z tonu.

Macie jeszcze trzy dni, żeby skorzystać z marcowej oferty PlayStation Plus, później do gry wejdzie już kwiecień i przepadnie Wam okazja do zagrania choćby w Bloodborne i Ratchet and Clank na PS4. Myślę, że Bloodborne'a nie trzeba specjalnie przedstawiać, a jeśli lubicie Soulsy, to macie grę idealną pod siebie na długie świąteczne wieczory. 

Marcowe chłody już jednak powoli żegnamy i witamy się z radosnym, wiosennym kwietniem. Aż chce się spędzić trochę czasu na świerzym powietrzu. Tak jak zrobił to Max, główny bohater Mad Maxa, gry studia Avalanche opartej na kultowych filmach George'a Millera.

Tak jest, Mad Max to jeden z dwóch hitów w kwietniowym PS Plusie. Obok Maxa w ofercie na PS 4 znajdziecie jeszcze TrackManię Turbo. Jeśli kręci Cię wielka prędkość, karkołomne trasy i powietrzne ewolucje to na TrackManię warto rzucić okiem.

Sony nie zapomina o poprzedniej generacji PlayStation. PS3 zostaje w klimatach samochodowych oferując nam zabawę sterowanym radiem samochodzikiem w ramach Toy Home. Drugą grą na PS3 jest przeznaczony nawet dla czterech osób kosmiczny shooter In Space We Brawl. Gra ma lokalnego multiplayera więc można grać w kilka osób na jednym urządzeniu. Do dyspozycji dostajemy ponad 100 różnych kombinacji broni i... do boju!

Dla fanów Vity Sony przyszykowało beat'em upa w postaci 99 VIDAS. Ofertę zamyka dostępna na wszystkich platformach sprzętowych oferowanych przez PlayStation platformówka pod tytułem Q*Bert Rebooted.

Players! Start your consoles!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze