Sony golasów nie lubi

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Grudzień 2017
  • Komentuj 3

Sony odstrzeliło gracza. Na szczęście tylko czasowo

Sony odstrzeliło gracza. Na szczęście tylko czasowo

Watch Dogs 2 nową jakością w grach komputerowych? Pod względem renderowania kobiecych narządów rozrodczych na pewno. Pewien posiadacz PS4 nie wierzy w co widzi, robi fotę i wrzuca ją do sieci. Sony reaguje szybko i blokuje jego konto. 

Goron2000 miał farta. Ktoś w Amazonie się pomylił i wysłał mu jego Watch Dogs na kilka dni przed premierą. Gierka mu się generalnie bardzo spodobała, znalazło się nawet trochę czasu na czystą, niezwiązaną z fabułą, rozwałkę. Przechadzając się po świecie gry trafił na alejkę, przez którą przebiegała rura z gazem.

''Przypadkowo'' doprowadził do jej wybuchu co skończyło się śmiercią kilku mających pecha przechodniów. Niby nic szczególnego, takie rzeczy w GTA dzieją się codziennie, ale... Po bliższych oględzinach ciał ofiar okazało się, że Ubisoft bardzo, ale to bardzo dokładnie odwzorował w grze anatomię kobiety. Nie będę tutaj wrzucał zdjęcia tej nieszczęśnicy, ale każdy kto czuje taką potrzebę może sprawdzić o co chodzi na Twitterze Gorona (NSFW!).

Golizny w grze i tak nie zabraknie

Golizny w grze i tak nie zabraknie

Przypomnę, że Gorgon swoje Watch Dogs ogrywa na PS4. ''Zrobiłem zdjęcie tej śmiesznostki kamerą zainstalowaną w grze i podzieliłem się nim na moim Twitterze, żeby mogli to zobaczyć także moi znajomi. Wrzuciłem go też na forum w wątku o Watch Dogs'' napisał Gorgon na forum Neogaf. Sony jednak rozbawione nie było, bo szybko zdecydowało się... zablokować konto gracza!

 ''Piszemy do Ciebie, żeby Ci powiedzieć, że Twoje konto Sony Entertainment Network zostało czasowo zawieszone. Podjęliśmy tą decyzję na podstawie Twojej aktywności online w dniu 14.11.2016. Materiały przeznaczone dla dorosłych lub takie z seksualną naturą są niezgodne z naszym kodeksem postępowania'' przeczytał Gorgon w mailu od Sony. Odkąd Watch Dogs 2 jest dostępne, w internecie pojawia się coraz więcej filmików i komentarzy dotyczących dokładności jaką Ubi zaprezentowało w temacie nagości. Servan Demir z YouTube'a ma masę takich przykładów - tam ktoś kręci hulahopem w stroju Ewy, a tu jakiś miły mieszkaniec San Fran poszedł się przewietrzyć.

San Francisco to jedno z najbardziej wyzwolonych miast USA

San Francisco to jedno z najbardziej wyzwolonych miast USA

Tylko czy Goron2000 jest winien temu co Ubisoft włożył do swojej gry? ''Teraz mam nową grę, która w dużej mierze polega na elementach online, a którą nie będą mógł się cieszyć do końca tygodnia. W moich ''papierach'' będzie skaza, która sprowadzi na mnie kolejnego bana'' napisał główny zainteresowany. Faktycznie, co Gorgon jest winny temu, że Ubi umieściło w grze tak dokładne obrazki? Kara zawieszenia konta wydaje się w tej sytuacji nie do końca fair.

[źródło: neogaf.comtwitter.com, gameinformer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze