Nie bądź gapa - dziś pierwszy kwietnia!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Kwiecień 2015
  • Komentuj 4
27387-philip-j-fry-futurama-2880x1800-cartoon-wallpaper Dziś pierwszy kwietnia i każdy świadomy gracz musi mieć się baczności. Czekacie na Half-Life 3? Dziś jest dobry dzień by ogłosić datę premiery. Virtual Reality? Sony będzie rozdawał swoje zestawy za darmo! Fale podobnych newsów zaleją dziś sieć. Nie wszystko złoto co się świeci mówi stare porzekadło dlatego przeglądając dziś internet trzeba bardzo uważać. Wśród prawdziwych informacji o easter eggach jakie znajdziemy w grach pokazało się wiele innych mających nabić nas w butelkę. 1. Sony stworzyło specjalny zestaw do gier, z którego możecie korzystać podczas relaksu w basenie. Przyszłość niezwykle popularnych gier pływackich rysuje się w różowych barwach? Na to wygląda!
2. ''Tęskniąc za prostszymi czasami kiedy para wodna napędzała świat nasza nowa konsola wykorzystuje bojler, aby grać we wszystkie współczesne gry na Valve'owskim serwisie Steam'' pisze thinkgeek.com. Cena takiej przyjemności? Prawie 400 $. 2838941-steam4 3. W piłce nożnej zawsze najciekawsze wydawały Ci się ruchy jakie wykonuje trener? Producenci Football Manager mają coś na co bardzo długo czekałeś. Dokładnie odtworzone zachowania managerów!
4. NURF albo New Ultra Rapid Fire to nowy tryb, który uszczęśliwi wszystkich zagorzałych fanów League of Legends. Riot chwali się, że łączy on to co najlepsze z gier typu MOBA i turowych strategii. Znacznie zmniejszenie prędkości poruszania się (o 225%) i ogromnie wydłużony czas odnawiania się zaklęć to coś na co chyba wszyscy czekali. Ale to nie koniec ciekawych zmian: więcej zobaczycie na filmie. Tak wygląda przyszłość? No ja mam nadzieję.
5. Kochacie gry z serii Władcy Pierścieni? To się dobrze składa bo niedługo otrzymamy trzecią część Battle for Middle Earth. Szczegóły pod tym adresem. vwiqtu6znlx68npbq5py 6. Z bardziej wiarygodnych informacji: jeśli marzyliście kiedyś o super mocach to radzę odpalić sobie dziś Dying Light. Jeszcze chyba nigdy w historii zabijanie zombiaków nie było tak efektowne!
7.  Tęskno Wam za Pac-Manem? Teraz szybko możecie do niego wrócić dzięki Google Maps. Co prawda jak dojechać do miejsca przeznaczenia się nie dowiecie, ale za to zabawa w stylu retro gwarantowana. Jeśli w okół Waszego domu jest wystarczająco gęsta siatka ulic to Google stworzy planszę do gry z Twojej okolicy, fajne! 2838848-maps

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze