League of Cracow

  • Autor: Bartłomiej Drążkiewicz
  • Opublikowano: 24 Sierpień 2016
  • Komentuj 0
Finały League of Legends Championship Series Summer Split 2016 rozgrywane w Krakowie zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji organizator udostępnił nowy teaser zapowiadający to wydarzenia. Już za kilka dni - 27 sierpnia, w Tauron Arena Kraków rozpocznie się wielkie święto wszystkich fanów League of Legends. Po sezonie zasadniczym rozgrywek przyszedł czas na wyłonienie najlepszych drużyn Starego Kontynentu. Do walki o czołowe miejsca staną cztery zespoły letnich play-offów - Unicorns of Love, H2K, G2 Esports oraz Splyce.

Tauron Arena Kraków już czeka na przywoływaczy

Tauron Arena Kraków już czeka na przywoływaczy

Pierwszego dnia, w walce o ostatnie miejsce na podium oraz 70 i 40 punktów do kwalifikacji generalnej na Mistrzostwa Świata 2016, stanie drużyna Unicorns of Love oraz zespół H2K. Finałowe starcie - 28 sierpnia, którego stawką będzie bezpośredni awans na MŚ w Ameryce Północnej i 90 punktów, zostanie rozegrane pomiędzy zespołem założonym przez znanego wszystkim fanom LoL-a Carlosa "ocelote" Rodrígueza Santiago - G2 Esports, a debiutantami na scenie LCS - Splyce. Zarówno mały jak i wielki finał rozegrany zostanie w systemie BO5, czyli do 3 wygranych. Zmagania rozpoczną się o godzinie 17:00. Bilety w cenie 50 zł - zwykła wejściówka, bądź 76 złotych - kolekcjonerski, dostępne są do zakupu poprzez serwis Ticketmaster. Poniżej znajdziecie wydany wcześniej materiał wideo promujący to wielkie wydarzenie na europejskiej scenie gry League of Legends.
Warto zaznaczyć, że obydwa starcia, które zostaną rozegrane w Krakowie, są bardzo ważne ponieważ, aż 3 drużyny ze Starego Kontynentu mają możliwość udziału w Mistrzostwach Świata: zwycięzca LCS Summer Split, drużyna, która zgromadziła łącznie najwięcej punktów podczas wiosennego i letniego splitu, oraz zwycięzca regionalnych kwalifikacji, do których drabinka zostanie ustawiona na podstawie zgromadzonych punktów. Aktualna punktacja przed finałami w Krakowie:

G2 Esports – 90 pkt. + bezpośrednie miejsce na MŚ bądź 90 pkt.

Fnatic – 70 pkt.

Origen – 70 pkt.

H2K – 30 pkt. + 70 bądź 40 punktów

Giants – 20 pkt.

Team Vitality – 10 pkt.

Unicorns of Love – 10 pkt. + 70 bądź 40 punktów

Splyce – 0 pkt. + bezpośrednie miejsce na MŚ bądź 90 pkt.

FC Schalke 04 – 0 pkt.

Roccat – 0 pkt.

[Źródło: lolesports.com, lolesports.com, ign.com, tauronarenakrakow.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze