Poznajcie drużynę Esports Academy!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 21 Styczeń 2019
  • Komentuj 0

Drużyna Esports Academy, z którą nawiązaliśmy niedawno współpracę, to również zawodnicy z teamu Inżynierzy PWr znani z Ligi Akademickiej. Poznajcie ich lepiej przed jutrzejszym meczem! 


Adam 'Bedvolf' Howaniec 

Na scenie turniejowej pojawiam się od 2014 roku. Możecie mnie kojarzyć m.in. z Crucial Team, Team EsportCup (gdzie grałem razem z Ogierhaq'iem) czy noMercy. W klasie maturalnej zrobiłem sobie przerwę od "poważnego grania". Na początku studiów też raczej nie myślałem o powrocie do competetive. Później pojawiły się turnieje akademickie, zebrałem chłopaków i tak gramy ze sobą ponad 1,5 roku. Nasz największy sukces to póki co 3 miejsce na akademickich mistrzostwach Europy na Teneryfie. Prywatnie: student 3 roku na kierunku informatyka, dwukrotny drużynowy mistrz Polski, aktualny drużynowy wicemistrz Polski w grze bitewnej Middle-Earth SBG. Programista na 2/5 etatu. Zainteresowania: kryminały, fantastyka, literatura futurologiczna, gry fabularne i strategiczne.


Bartosz 'ogierhaq' Stopyra

Bartek, 21 lat. Studiuję dziennie zarządzanie i dodatkowo pracuję, ale najchętniej gram w Ligę Legend w lesie. Gram w gry komputerowe od dzieciństwa (Crash Bandicoot 2 albo 3 na psx był moją pierwszą grą), a w League of Legends gram od ponad dziewięciu lat. Moje zainteresowania to słaby film, słaba książka, nietrafione skillshoty oraz od niedawna bycie częścią esportu na Politechnice Wrocławskiej. W przeszłości grałem w kilku pomniejszych teamach, ale tak naprawdę rozwój nadszedł z czasem Inżynierów. Moimi ulubionymi postaciami są te, które wymagają dużo 'skilla' czyli Lee Sin, Elise czy Taliyah.


Tomasz 'Zaax' Duda

Cześć jestem Tomek i gram na midzie. Studiuję automatykę i robotykę na Politechnice Wrocławskiej. W lola gram od pierwszego sezonu, a z chłopakami z drużyny od półtora roku. Interesuje się kraftowymi piwami i sam w wolnym czasie lubię coś uwarzyć. Pracuje jako programista.


Paweł 'Krykiet' Stępień

Paweł, 23 lata. Studiuję Teleinformatykę na Wydziale Elektroniki, VII semestr więc już na wylocie. Przed rozpoczęciem studiów grałem w kilku mniejszych drużynach na pozycji AD carry, do bardziej znanych należą Imperium Gamers czy Melon Cats. Byłem też przez pewien czas subem w SK Gaming. Zainteresowania: LoL, Twitch, anime, ogólnie gry na PC/konsole.


Robert 'Mofosky' Binek

Robert, 21 lat. Studiuję Informatykę na Wydziale Elektroniki, V semestr. Przed rozpoczęciem studiów grałem w kilku polskich sklejkach na pozycji AD carry, największym moim sukcesem było wygranie Mistrzostw Polski ESL w 2015 roku. Na potrzeby drużyny akademickiej zacząłem grać supportem. Zainteresowania: LoL, poker.


Już jutro o godzinie 20:30 drużyna Esport Academy zagra przeciwko Pride, a w środę 23 stycznia zmierzą się z Rogue o 18:30. Transmisję z każdego meczu możecie obejrzeć na Polsat Games (kanał 16 w Cyfrowym Polsacie, 78 w Netii, UPC 507, 563 lub 56) oraz ich kanale Twitch i YouTube.

I jeszcze pełna rozpiska na wtorek i środę:

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze