E3 zobaczycie oczywiście na JaRock.pl!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 08 Czerwiec 2018
  • Komentuj 2

Zobacz relację live z JaRockowego E3 - start sobota godzina 20:00

Już w ten weekend rozpoczyna się największa branżowa impreza w postaci Electronic Entertainment Expo. Podobnie jak w zeszłym roku, całą imprezę będziecie mogli zobaczyć na żywo na naszym kanale Twitch. Wszystkie najważniejsze konferencje skomentuje dla Was jarockowa ekipa!

EA (9 czerwca, 20:00) - Graba, Urqueeen, Tips
Microsoft (10 czerwca, 22:00) - Bungo, Mkrr, Rock
Bethesda (11 czerwca, 03:30) - Bungo, Tips, Rock
Square Enix ( 11 czerwca, 19:00) - CTSG, Graba, Rock
Ubisoft (11 czerwca, 22:00) - HS, Niedaradek, Urqueeen
PC (12 czerwca, 00:00) - Niedaradek, Bungo, Mkrr
Sony (12 czerwca, 03:00) - CTSG, Rock, Seto, HS
Nintendo (12 czerwca, 18:00) - Seto, Graba, Bungo

Szykują nam się naprawdę wyjątkowe targi. Chyba nie ma w Polsce gracza, który nie liczyłby na pokaz Cyberpunka 2077, ale chyba wszyscy liczą, że nowa gra Redów będzie jedynie jedną z wielu niesamowitych gier jakie zobaczymy w Los Angeles.

Zaczynamy już w sobotę o godzinie 20:00 kiedy to rusza impreza EA Play, czyli ''osobny'' pokaz Elektroników na dzień przed rozpoczęciem właściwego E3. Na miejscu w Los Angeles będzie KromkaChleba i na pewno będziemy próbowali się z nim połączyć, żeby opowiedział kilka słów o Battlefieldzie V, bo będzie miał okazję spędzić przy grze nieco czasu. W studio spotkamy się za to z Grabą, Urqeeen i Tipsem!

Konferencję Microsoftu, stawiam że to właśnie wtedy zobaczymy Cyberpunka, skomentują dla Was Bungo, Mkrr3 oraz Rock. Czy gigantowi z Redmond uda się w końcu pokazać coś co sprawi, że dystans do Sony nieco się zmniejszy? Przekonamy się w niedzielę o 22:00!

Ale nie uciekajcie spać po pokazie Microsoftu, bo o 3:00 zacznie się pokaz Bethesdy. Bungo, Tips i Rock na pewno powiedzą Wam co myślą o pokazie Fallouta 76. Nikt by się pewnie nie obraził gdyby w końcu zaprezentowano nam mitycznego Starfielda, ale o tym na razie cisza. 

W poniedziałek 11 czerwca spotkamy się o godzinie 19:00 z CTSG, Grabą i Rockiem na konferencji Square Enix. Spodziewamy się nowego Hitmana oraz kolejnych przygód Lary Croft. Czymś jeszcze zostaniemy zaskoczeni? Może jakieś Final Fantasy?

O godzinie 22:00 tego samego dnia na warsztat wraz z HSem, Niedaradkiem i Urqueeen weźmiemy pokaz Ubisoftu przy okazji rozpoczynając istny nocny maraton. Na Ubi na pewno zobaczymy kolejną część Assassin's Creed, tym razem dziejącego się w Grecji, interesujące na pewno wydaje się Beyond Good and Evil 2. Skull and Bones, opóźnione na przyszły rok, też wydaje się prawdopodobne. Jest jeszcze The Division 2. Ubisoft szykuje mocny pokaz. 

PC Gaming Show rusza niedługo po Ubisofcie i zaplanowany jest na 00:00 12 czerwca. Tam zobaczycie Niedaradka, Bungo oraz Mkrr'a. Dopiero o 03:00 w nocy swoje działa wytoczy Sony. Konferencję Japończyków skomentują dla Was CTSG, Rock, Seto oraz HS. Nowa gra Hideo Kojimy, Spider-Man, The Last of Us part 2 oraz Days Gone to tytuły o jakich wiemy. Pytanie o czym nie wiemy?

E3 zakończymy konferencją Nintendo o godzinie 18:00 w środę 12 czerwca. Nintendo na pewno będzie ostro promowało gry na Switcha. Stawiam, że nie obejdzie się też bez jakiejś gry z wąsatym ex-hydraulikiem w roli głównej 

Zobacz relację live z JaRockowego E3

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze