Demolish & Build 3 w 2023 roku

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Kwiecień 2022
  • Komentuj 0

W 2023 r. na PC i konsolach zadebiutuje Demolish & Build 3, oparty na fizyce polski symulator właściciela firmy budowlano-wyburzeniowej. Jak tłumaczą twórcy, to świeży start dla serii, a nowa odsłona zaoferuje m.in. autorski, bardzo zaawansowany system destrukcji oraz rozbudowane opcje zarządzania. Demolish & Build 3 trafi najpierw na PC, a później na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Demolish & Build 3 w 2023 roku

Demolish & Build 3 to realistyczny symulator właściciela firmy wyburzeniowej. Rozgrywka obejmuje głównie wykonywanie prac wyburzeniowych i budowlanych przy różnych obiektach oraz zarządzanie i rozwijanie przedsiębiorstwa. Twórcy szykują cały szereg narzędzi i pojazdów budowlanych o różnym przeznaczeniu. Nie zabraknie np. tradycyjnego młota, koparek czy wielkich dźwigów.

Ważną część rozgrywki, poza pracami budowlano-wyburzeniowymi, stanowić będzie zarządzenia firmą. Gracz będzie sam kupować sprzęt, zatrudniać pracowników i przydzielać im zadania, a także dbać o rozbudowę siedziby firmy. Wykonywanie zleceń pozwoli na dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Postępy dadzą też dostęp do jeszcze bardziej skomplikowanych i wymagających zadań.

Nowa gra Demolish Games S.A. zaoferuje autorski system destrukcji. Jak tłumaczą twórcy, każdy fragment będzie składać się z konkretnego tworzywa z własnymi parametrami dotyczącymi odporności na zniszczenia określonego typu. Poszczególne obiekty są ze sobą fizycznie połączone, czyli będą oddziaływać na nie realistyczne siły nacisku. W efekcie konstrukcje będą na siebie dodatkowo wzajemnie oddziaływać. W praktyce system jest oparty bezpośrednio na fizyce, dzięki czemu wyburzanie ma mieć bardzo realistyczny charakter.

Datę premiery Demolish & Build 3 ustalono wstępnie na 2023 r. Gra zostanie wydana najpierw na PC (Steam), a na późniejszy czas planowane są wersje na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zagracie?:)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze