Fidget Spinner teraz też na PC

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Sierpień 2017
  • Komentuj 6

1 euro za Fidget Spinner Simulator wydaje się kwotą odpowiednią do prezentowanej jakości. Ale kiedy twórca chce... 46 euro za coś co koło DLC nawet nie stało, to chyba lekkie przegięcie pały. 

Fidget Spinner to zdecydowanie zabawka numer jeden tych wakacji. Jedni widzą w nim niegroźną modę, o której do września wszyscy zapomną, inni  twierdzą, że dzięki Spinnerom sam szatan nawiedza współczesną młodzież.  

A wiedzieliście, że Fidget Spinnerem możecie kręcić także na PC? Gierka nie jest droga, kosztuje raptem jeden euro, więc taniej niż jego odpowiednik w prawdziwym życiu. W zamian za swoje pieniądze dostajecie takie cudo:

Podobało się? Ja myślę! Gierka zajmuje tylko 5 Mb miejsca na dysku, wymaga minimum 4 Gb RAMu, a do jej odpalenia potrzebna jest karta graficzna ''AMD / NVidia 2 gb''

Jeśli macie się za prawdziwego fanatyka kręcenia Spinnerem to możecie skusić się na DLC, a warto nad tym teraz głębiej się zastanowić bo zawartość premium jest obecnie przeceniona o 40%. 

Cena jednak nadal może być problemem. Jak już wiecie podstawka nie zrujnuje Was finansowo, ale DLC to zupełnie inna bajka. Twórcy z RedSquare Studios za dodatek, w którym znajdziecie pozłacaną skórkę do swojego spinnera oraz odblokujecie achivmenta "Premium Member", trzeba wydać 46 euro (w promocji ''tylko'' 27 euro)!

Tak, DLC jest warte 45 razy więcej niż podstawka! Takie rzeczy to nawet w EA się chyba nie śniły.

Szaleństwo na Spinnery trwa!

[źródło: steamcommunity.com, videogamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze