W 2019 zostanę kucharzem

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Grudzień 2018
  • Komentuj 1

Łódzkie studio Wastelands Interactive zaprasza wszystkich amatorskich kucharzy na egzamin ze znajomości kuchni! Już na początku przyszłego roku wszyscy zainteresowani staną do boju o tytuł wirtualnego Master Chefa. 

Gotowanie to sztuka. Nie każdy się do tego nadaje. Jedni notorycznie przypalają, inni zwyczajnie nie operują dobrym smakiem. Ale gotować każdy może, przynajmniej wirtualnie, bez lęku, że otrujemy swoich najbliższych źle przyrządzoną ośmiorniczką. Czasami nawet Ci, którzy pichcić uwielbiają potrzebują przepisu, prób i błędów oraz okazji do przetestowania swoich kulinarnych pomysłów. W wirtualnej kuchni sprawdzicie swoje gastronomiczne talenty w akcji!

W Cooking Simulator czeka na nas profesjonalnie urządzona kuchnia, wyposażona we wszelkie niezbędne sprzęty kuchenne oraz 120 składników, które możecie wykorzystać nie tylko w 60 gotowych przepisach, ale również własnej inwencji kulinarnej. 

Nie będzie łatwo. Praca w gastronomii bywa niewdzięczna, a uwijanie się przy gorących garach w otoczeniu noży gotowych zaszlachtować Cię niczym tatara bywa bardzo niebezpieczne, a gra nie idzie na łatwiznę! Sztuka wymaga ofiar!

Krewetki, pieczarki i baby kukurydza... Ale tego lepiej nie odtwarzajcie w domu...

Jeśli już ćwiczycie krojenie warzyw, a przepisy pojawiają się same w Waszych głowach to znak, że jesteście gotowi na noworoczną premierę Cooking Simulator na Steam. Niech wyrośnie nowe pokolenie Master Chefów!

A jak nie umiecie gotować, to zawsze można zrobić w kuchni soczystą demolkę!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze