Crossroads Inn - Symulator Karczmy RPG

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Luty 2019
  • Komentuj 0

Marzyliście kiedyś o otwarciu swojej karczmy rodem ze świata RPG? Wielkie palenisko, drewniane meble, gliniana zastawa i armia pijanych wojaków. Do tego morze piwa i pieczyste na rożnie. No chciałoby się... Widocznie nie jestem odosobniona w takich marzeniach, bo nasi rodacy postanowili stworzyć symulator takiej karczmy, dodatkowo ubrany w ciekawą warstwę fabualrną, której zazwyczaj symulatorom brakuje.

Crossroads Inn to acryciekawy pomysł na grę od warszawskiego studia Kraken Unleashed. parę dni temu wystartowali z projektem na Kickstarterze, gdzie starają się zebrać wcale nie zawrotną kwotę, 30 tysięcy dolarów. Cel jak najbardziej realny. Pytanie tylko, czy pomysł chwyci większe grono graczy za serce tak jak mnie?

Co ważniejsze, jest to powiew świeżości, bo jaka jeszcze gra łączy w sobie elementy symulatora i gry RPG? Szef studia, Patryk Pietraszkiewicz,  chce zapełnić w ten sposób lukę w grach typu management sim, a odzew społeczności jest podobno całkiem duży.

Jako młody karczmarz wplączemy się nie tylko w polityczną walkę sąsiadujących państw, ale również wojenki z konkurencją. Tutaj przypomina mi to świetną Pizza Connnection 2, gdzie również mogliśmy nasłać bandziorów na rywalizujący lokal, wypuszczając im w kuchni szczury i psując renomę.

Świetna propozycja dla osób, które szukają czegoś nowego. Została sfinalizowana już w 1/6 celu, ale do końca kampanii jeszcze 28 dni.

Jak Wam się podoba symulator karczmy rpg?

ZOBACZ ZBIÓRKĘ CROSSROADS INN NA KICKSTARTERZE

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze