World First Azshara’s Eternal Palace

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 16 Lipiec 2019
  • Komentuj 2

Wraz dzisiejszą z premierą poziomu Mythic dla raidu Azshara’s Eternal Palace na serwerach amerykańskich World of Warcraft, rozpoczął się wyścig o tytuł World First. Jest to tytuł, zdobywany przez gildię, która jako pierwsza pokona instancję na najwyższym poziomie trudności. First Kill na każdego bossa jest naliczany osobno.

Mimo, że esport w wydaniu PvE nie jest tak popularny jak zmagania PvP z racji sezonowości, dla wielu graczy jest to niemała gratka. Najważniejszym eventem jest ten zorganizowany przez jednego z faworytów gildię Method, która w Battle for Azeroth zdobyło już dwa tytuły World First na raidach Uldir i Dazar’Alore. Ich transmisję możecie śledzić na JaRock.pl. Inny duży event ma miejsce w Red Bull Gaming Sphere, gdzie najmocniejsza północno amerykańska gildia raidowa Limit oraz zdobywcy World First: Crucible of Storms Pieces starają się pokonać Azshare wraz z jej świtą. Ich zmagania można zobaczyć na kanale RedBull. Ponadto na stronie pokazywane są postępy 9 innych gildii: AFK-R, Alpha, Avenrsion, Big Dumb Gaming, Exorsus, FatSharkYes, Honestly, Ji Tian Hong, ScrubBusters.

Azsara's Eternal Palace

Warto tutaj wspomnieć również o najlepszej, polskiej gildii Error Code. Również oni będą starali się w najbliższym tygodniu przejść Azshara’s Eternal Palace, jednak i celem nie jest zwycięstwo, a raczej miejsce w pierwszej czterdziestce. Nie tylko zaczynają ze słabszej pozycji, jako że rozpoczynają raidowanie dopiero wraz z premierą poziomu Mythic na europejskich serwerach Warcrafta (17.06.2019), ale również nie chcą poświęcać całego swojego czasu na granie. Ich streamy będą miały miejsce od środy do środy w godzinach 19 - 24 na kanałach EC Gimolek i EC Novar.

Oczywiście nie są to wszystkie gildie walczące o World Fist: Azshara’s Eternal Palace, albowiem każdy może starać się o ten tytuł. W zakładce Esport na naszej stronie pojawiać będą się streamy z tego wyścigu, dlatego serdecznie zapraszamy Was do tej sekcji. Gdyby kogoś, interesowało kim tak właściwie jest Azshara, polecamy lekturę ostatniej LOREnetki, gdzie w kooperacji z Majestikiem opisaliśmy jej historię na dwa odmienne sposoby.

Lista gildii biorących udział w zmaganiach będzie aktualizowana na bieżąco:

Zobacz Error Code Live na JaRock.pl:

ec-novar

ec-gimolek

Zobacz  Method Live na JaRock.pl:

method-wf

sco

gingi

zaelia

perfecto

meeres

cayna

scripe

deepshades

Zobacz  Limit na JaRock.pl:

maximum

xyronic

thdlock

Zobacz  Pieces na JaRock.pl:

twice

Zobacz  Red Bull (Limit + Pieces) na Jarock.pl:

red-bull-wf

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze