Otwieramy Blizzcon

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Listopad 2015
  • Komentuj 0
_scyXlWq1E Odbywający się od 2005 roku BlizzCon to dla fanów gier Blizzarda jedno z najważniejszych wydarzeń roku. Ceremonię otwarcia i co ona przyniosła rozbierze dla Was na czynniki pierwsze Nexos. Na BlizzConie szybko zaczęto wytaczać ciężkie działa w postaci informacji na wyczekiwany przez WoWowców dodatek Legion. Blizzard odda w nasze ręce nowe lokalizacje, przedmioty i bohaterów. Zaprezentowano nawet zwiastun Legionu, który możecie zobaczyć poniżej:
Nie mogło zabraknąć kilku słów o filmowym Warcrafcie, o którym opowiadał reżyser filmu Duncan Jones. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że film trafi do kin w czerwcu przyszłego roku. Jeśli jesteście ciekawi co jeszcze zostało powiedziane podczas ceremonii otwarcia tegorocznego BlizzConu to zobaczcie film Nexosa. Zapraszam!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze