Zwiastuny 3 odcinków Black Mirror

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Maj 2019
  • Komentuj 1

Black Mirror zakończyło się już jakiś czas temu, ale przydługie oczekiwanie na kolejny sezon Netflix umilił nam interaktywnym odcinkiem Black Mirror: Bandersnatch. Premiera nowego sezonu Black Mirror na Netflixie już 5 czerwca, a tym razem antologia zabierze nas w 3 nowe historie. Tylko 3 odcinki, ale jakie! Zobaczcie zwiastuny całej trójki!


Black Mirror: Smithereens


Black Mirror: Striking Vipers


Czarne lustro: Rachel, Jack i Ashley Too

Jak pewnie zauważyliście, w ostanim trailerze nie zabrakło doskonale znanej twarzy. Miley Cyrus, dawno temu Hannah Montana. Netflix nie boi się finansować swoich produkcji kosztem własnego zadłużenia, a w tym roku planują wydać ponad 8 miliardów na własne tytuły, a przecież cały czas wychodzą świetne seriale jak The Society, o którym więcej przeczytacie w piątkowym Weekendzie z Netflixem, oraz genialnej antologii Miłość, Śmierć i Roboty.

Muszę przyznać, że odcinek z Miley zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Czekacie na Black Mirror 5?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze