Dragon Age: Rozgrzeszenie tylko na Netflix

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Listopad 2022
  • Komentuj 0

W piątek 9 grudnia ekskluzywnie w serwisie Netflix zadebiutuje serial Dragon Age: Rozgrzeszenie, tworzony we współpracy ze studiem BioWare, twórcami kultowej serii Dragon Age. Z jednej strony cieszy mnie, że gry wychodzą poza swoje medium, ale z drugiej obawiam się tego. Dlaczego? Niedługo trzeba będzie czytać książki i komiksy, oglądać serial aktorski, animowany oraz pełnometrażowy film. A wszystko po to, aby móc zagrać w grę! Wracając do rzeczy…

Dragon Age: Rozgrzeszenie tylko na Netflix

Dragon Age: Rozgrzeszenie, które zostało stworzone we współpracy z BioWare (twórcami wielokrotnie nagradzanej serii gier wideo Dragon Age), rozgrywa się w Tevinter i przedstawia drużynę nowych postaci inspirowanych lore Dragon Age, w tym: elfy, magów, rycerzy, Qunari, Czerwonych Templariuszy, demony i wiele więcej niespodzianek.

„Kiedy napad na najpotężniejszego człowieka w Tevinter kończy się fiaskiem, elfia najemniczka Miriam (Kimberly Brooks) jest zmuszona do desperackiej walki o przetrwanie. Aby uratować siebie i swoich przyjaciół, Miriam będzie musiała zmierzyć się z tragiczną przeszłością, od której przez całe życie próbowała uciec.”

Serial będzie składał się z 6 odcinków, po 30 minut każdy. Premiera nastąpi 9 grudnia 2022 roku ekskluzywnie na Netflix.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze