Nagranie z planu Wiedźmina w Polsce

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 11 Kwiecień 2019
  • Komentuj 0

Ostatnio ekipa Netflixa zawitała na Zamek Ogrodzieniec, gdzie powstał plan filmowy serialowego Wiedźmina. Wraz z aktorkami grającymi czarodziejki, do Polski przybyła również Lauren. S. Hissrich, która wciąż pozostaje naszym najlepszym źródłem informacji. 

O tym jak fani przypadkiem natrafili na znaki o kręceniu Wiedźmina w Polsce oraz o dowodach, które to potwierdziły, możecie przeczytać tutaj, a póki co postronnym obserwatorom udało się nagrać film z gry czarodziejek. Scena, którą mają odegrać, nie prezentuje się zbyt zjawiskowo, ale klimat podciągną masy gęstego dymu i ostry wiatr szarpiący płaszcze aktorek. 

Jak Wam się podoba to co widzicie? Czy ten Wiedźmin okaże się lepszy od naszego rodzimego potworka, którego ja jednak wspominam z dużym sentymentem? I czy okaże się lepszy od Alzur's Legacy od Pół Wieku Poezji Później, które powstaje z miłości i szacunku fanów do uniwersum, a jednak wciąż w dbałości o najwyższą jakość i profesjonalizm? Przekonamy się prawdopodobnie w przyszłym roku. Póki co pozostaje nam czekać na przecieki z planu!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze