Kiedy ruszą nagrywki do Wiedźmina?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Sierpień 2018
  • Komentuj 2

5 listopada ma być pierwszym dniem zdjęciowym do netflixowego serialu o Geralcie. Według doniesień DiscussingFilm, świat Sapkowskiego będzie odgrywała stolica Węgier - Budapeszt.

Mieliśmy już okazję zobaczyć kilka przymiarek do głównych ról w Wiedźminie, a sama showrunerka serialu Lauren S. Hissrich, co rusz karmi nas kontrolowanymi przeciekami z prac nad serialem. Do tej pory wiedzieliśmy, że kamery ruszą podczas nadchodzącej zimy, ale dokładnej daty zabrakło. Aż do teraz:

Z powyższego tweeta wynika, że pierwszy klaps serialu padnie już 5 listopada, a całość ma zostać nagrana na Węgrzech. Stolica Węgier, Budapeszt, najpewniej odegra rolę... no właśnie? Siedziby króla Foltesta i stolicy Temerii -Wyzimy? A może jednego z największych miast Redanii czyli Oxenfurtu? Macie jakieś sugestie?

Budapeszt jedynym potwierdzonym ''aktorem''?

Mało czasu zostało też na wybór, o ile ten się jeszcze nie dokonał, aktorów mających zagrać główne role. Mieliśmy już okazję zobaczyć przymiarki do roli Yennefer i Geralta, ale chyba nikt z nas nie wierzy, że to właśnie Ci aktorzy ostatecznie otrzymają rolę. 

Seria 'Wiedźmin'' na Netflixie ma w pierwszym sezonie obejmować osiem odcinków i raczej rychło przed telewizorami do oglądania nie zasiądziemy. O ile faktycznie uda się ruszyć na początku listopada - na potwierdzenie tych rewelacji ze strony Netflixa ciągle czekamy - to nakręcenie i montaż serialu ze spokojem może przeciągnąć się do 2020 roku. 

[źródło: twitter.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze