Diabełek Blizzarda serialem w Netflix?

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 05 Wrzesień 2018
  • Komentuj 8

Blizzard już jakiś czas temu ogłosił, że fani Diablo nie mają się o co martwić. Podczas tegorocznego Blizzconu deweloper będzie miał dla nich sporo ogłoszeń, w tym kilka związanych z grami. Wiemy już, że Diablo III trafi na Nintendo Switch, sporo mówi się o Diablo II HD, mobilnym diabełku lub Diablo IV. Niemniej chyba nikt nie zakładał ewentualnego serialu w tym uniwersum, prawda?

Nic dziwnego, bo styczność Blizzarda ze srebrnym ekranem jest raczej znikoma (film Warcraft: Początek mnie się podobał, mimo pewnych niedoróbek). I jak tu zatem uwierzyć plotce, według której Netflix jest w trakcie produkcji telewizyjnego serialu w świecie Diablo? No właśnie, JAK?!

Pomysł jest dziwny, ale wbrew pozorom może wypalić. Sanktuarium to ciekawy świat, a walki demonów i aniołów zawsze stanowią fajne tło do wydarzeń. Fabularnie seria Diablo może nie jest wybitnym dziełem, tak akurat na jakiś serial o nefalemach nadawałaby się idealnie. Andrew Cosby miałby zająć się scenariuszem do serialu w świecie gry Blizzarda

Teraz jednak wracamy na ziemię, bowiem wszystkie, powyższe informacje to jedynie ploteczki. Nawet ich źródło jest wątpliwe, więc nie ma się czym jarać. Pan Grozy jeszcze nie zapowiedział swojej kolaboracji z Netfliksem, a całość jest jedynie snem wariata.

Kto wie, czy realnym?

 [Źródła: Revenge of The Fans, MMO Games, Comicbook

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze