The 100 wraca z 7 sezonem!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Kwiecień 2019
  • Komentuj 2

Nowa planeta przyjmie mieszkańców zniszczonej Ziemi już na 6 dni. 30 kwietnia wraca 6 sezon The 100, ale stacja CW już zamówiła kolejny sezon. To znaczy, że czeka nas dalszy ciąg przygód setki (a właściwie teraz już kilku setek ocalałej ludzkości), a być może również i długo wyczekiwane Bellarke.

O tym co nas czeka i jakie przewidywania pojawiły się odnośnie nadchodzącego sezonu pisałam już tutaj, podobnie jak o wycieku dwóch pierwszych odcinków. Ja jednak ich nie widziałam, więc zapraszam Was od 1 maja (albo przy premierze Netflixowej, zależy jak będzie z dostępnością w polskiej telewizji) na cotygodniowe podsumowanie każdego odcinka.

Jason Rothenberg nie ma jeszcze pojęcia o czym będzie kolejny sezon, ale do tej pory pomysłów nie brakowało. Ziemianie, Mountweather, conajmniej 3 apokalipsy i Miasto Światła, do tego sztuczna inteligencja i transfuzje krwi i wszczepy z duszami poprzednich komandorów... No nie powiem, nie mogliśmy narzekać na nudę! 

To co czeka nas w tym sezonie będzie niejako rozliczeniem bohaterów ze wszystkimi grzechami przeszłości. Od kiedy pierwsza setka młodych przestępców zrzucona została z Arki na ziemię minęło sporo czasu i wszyscy mają sporo na sumieniu. Czy posłuchają Monty'ego i Harper? Czy syn tej dwójki będzie nową nadzieją dla Clarke, Bellamy'ego i ich przyjaciół? Czy przetrwają na nowej planecie? Wszystkiego dowiemy się już na koniec miesiąca!

I pociesza mnie myśl, że nie będą to ostatnie odcinki. 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze