The 100 sezon 6 trailer i wyciek 2 epizodów

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Kwiecień 2019
  • Komentuj 1

Rothenberg, dlaczego nam to robisz? Czy to jest obietnica nowego, lepszego startu? Kochani moi, jeśli jeszcze nie widzieliście najnowszego trailera nadchodzącego 6 sezonu The 100, to szybko nadróbcie, bo chwilę sobie o nim pogadamy.

Przypomnienie poprzedniego sezonu The 100

Co się zdarzyło na koniec 5 sezonu? Jak zwykle był koniec świata i jak zwykle populacja Setki i reszty cywilizacji drastycznie się skurczyła. Ostatnim ratunkiem była hibernacja na czas odrodzenia jałowej Ziemi. Ta jednak za nic nie miała zamiaru odradzać się, by jej mieszkańcy mogli ją po raz kolejny zniszczyć. 

Z tego powodu Monty i Harper nie poszli spać. Czekając w nieskończoność na odrodzenie Ziemi, zdążyli spłodzić syna i... Znaleźć swoim przyjaciołom nową planetę zdatną do zamieszkania. Tę samą planetę, na której słuch zaginął o wyprawie badawczej Eligiusz III. Ostatnia rzecz jaką widzimy na koniec 5 sezonu The 100, to pożegnanie Monty'ego. Każdy koniec daje czemuś początek, a świadkami nowej nadziei są jak zwykle Bellamy i Clarke.

Co zapowiedział na nowy sezon The 100 Jason Rothenberg?

Reżyser serialu obiecał chwilę wytchnienia. Monty poprosił swoich przyjaciół, by po przebudzeniu zadbali o Ziemię 2.0 i udowodnili, że potrafią żyć dobrze, nie siejąc zniszczenia na każdym kroku. I chociaż Jason obiecywał, to zwiastun pokazuje coś zupełnie innego.

Ten sezon ma być mocno skierowany na Clarke, jeszcze bardziej niż do tej pory, bo to jej decyzje najmocniej ukształtowały dzieje ludzkości. Każde z nich dźwiga ogromny ciężar na barkach i nie każdy poradzi sobie z echem przeszłości. To będzie sezon walki z własnym sumieniem i słabościami, a najmocniej odczują to Bellamy, Octavia, Clarke i i jej mama oraz Marcus. Wszyscy odczują na własnej skórze szaleństwa, których dopuścili się w domu. A dlaczego?

Bo Ziemia 2.0 kryje mroczną tajemnicę! Sezon 6 zabierze nas do Sanktuarium

Sanktuarium to miejsce kolorowe, spokojne i na pierwszy rzut oka przyjazne, jednak już z trailera wiemy, że pojawi się po pierwsze kolejna frakcja ''ziemian'', czyli tubylców w czarnych strojach wyposażonych w maczety. Po drugie, tajemnicze, czerwone słońce, które prawdopodobnie doprowadza do obłędu ludzi z brudnym sumieniem, a po trzecie bohaterowie wciąż nie wybaczli sobie swoim przewinień. Mamy tu już na start 3 nowe wątki, które z jednej strony przypominają pierwszy sezon, a z drugiej czerpią garściami z kolejnych 4 i jedyne co wyróżnia bohaterów dzisiaj, to doświadczenie. Pytanie tylko, czy będą potrafili rozwiązać drugi raz znane problemy, ale nowymi metodami? Czy tym razem uratują sami siebie przed zagładą, czy sprowadzą ją na kolejną planetę? A przecież pozostaje jeszcze wątek Eligiusza III.

Ciekawostki!

  • Podobno mają narodzić się bliźniaki O_o. Tylko czyje, Diyozy?
  • Bellarke narazie pozostaje marzeniem. Echo nie śpi. ;]
  • Bellamy, czyli Bob Morley, będzie odpowiadał za jeden z odcinków tego sezonu.
  • Murphy i Clarke będą wystawieni na aktorską próbę godną Bloodreiny. To ich czas.
  • Rothenberg już ma plany na 7 sezon, więc liczy na kontynuację.
  • Będzie seks, będą emocje i będzie dużo gadania, ale ostatnie dwa sezony nie dawały dużo miejsca na przepracowanie doświadczeń, więc żeby pchnąć bohaterów w inną stronę trzeba dać im przeżyć te doświadczenia wewnętrznie. Spodziewajcie się, że pierwsze dwa odcinki będą mocno przegadane - w pozytywny sposób.
  • UWAGA: Wyciekły pierwsze dwa odcinki udostępnione recenzentom przez stację CW, ale fandom był tak skrajnie oburzony, że szybko zatarto ślady, zanim trafiło do do przeciętnego widza. :) Dobrze, że czuwają nad nami antyspojlerowcy! Jedyne co wiadomo to to, że drugi odcinek ma być naprawdę niesamowity. Oba są pocięte reklamami i w słabej jakości, ale jeśli wykopiecie je z otchłani internetu proszę o empatię i zatrzymanie tej wiedzy dla siebie.

To będzie niesamowity sezon i niesamowity miesiąc, bo przecież już za chwilę zaczynamy również finałowy sezon Gry o Tron! Czekacie? #kwiecien2019 #bestseriesever #bedziesiedzialo

In peace, may you leave this shore,

In love, may you find the next,

Safe passage on your travels,

Until our final journey on the ground,

May we meet again!

Dajcie znać w komentarzu, jeśli będziecie chcieli omówienie odcinków obu seriali zaraz po premierze. 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze