Assassin's Creed dostanie i serial i anime

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 28 Październik 2020
  • Komentuj 0

Wygląda na to, że Ubisoft serialami i filmami stoi. Coraz więcej serii spod ich bandery otrzymuje tego typu produkcje. Na kogo teraz padło? Na Assassin's Creed! Co prawda wielu informacji oraz szczegółów na ten moment nie mamy, ale i tak zapraszam do tych strzępów, które udało się wyrwać!

Assassin's Creed od Netflix jako serial i anime

Netflix tworzy serialowego skrytobójcę, czyli serial aktorski o Assassin's Creed. Seria jest już tworzona, ale nie wyjdzie aż tak szybko, jakby można było oczekiwać. Za całość odpowiada Jason Altman oraz Danielle Kreinik. Oficjalny komunikat:

“We’re excited to partner with Ubisoft and bring to life the rich, multilayered storytelling that Assassin’s Creed is beloved for. From its breathtaking historical worlds and massive global appeal as one of the best selling video game franchises of all time, we are committed to carefully crafting epic and thrilling entertainment based on this distinct IP and provide a deeper dive for fans and our members around the world to enjoy.”

Jak sami widzicie, w zasadzie nic nie wiemy na temat aktorskiego Assassin's Creed. Na której części się skupi? Kogo historię opowie? Będzie jedynie nawiązywał do gier, czy posłuży za adaptację? Może dostaniemy zupełnie odrębną opowieść?

Poza tym dowiedzieliśmy się, że Netflix ma wiele planów co do świata Assassin's Creed, a wśród nich jest również anime. Ech, oby to było przynajmniej dobre!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze