Interaktywny Black Mirror

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Grudzień 2018
  • Komentuj 0

Netflix coraz mocniej stawia na filmy interaktywne. Dopiero co przed świętami na platformie zadebiutowało ostatnie dzieło Telltale Games, interaktywny Minecraft: Story Mode w formie serialu, a już teraz w formie interaktywnego filmu pojawił się wcześniej serialowy Black Mirror.

Czarne Lustro to bezkompromisowy, w wielu przypadkach bardzo bolesny obraz dzisiejszego społeczeństwa i strony, w którą nieubłaganie zmierza. Każdy odcinek to osobna historia, która przedstawia inny problem społeczny. Ten filmowy epizod Black Mirror powinien być wyjątkowo bliski graczom, bo opowiada o młodym twórcy gier tworzącym przygodówkę Bandersnatch, opartej o mroczną powieść fantasy, jednocześnie zmagającym się z głębokimi emocjonalnymi problemami. 

Czarne lustro: Bandersnatch. Rok 1984. Młody programista zaczyna kwestionować rzeczywistość, pracując nad grą wideo na podstawie mrocznej powieści fantasy. Jak zakończy się ta historia?

To mu zadecydujemy jak zakończy się opowieść Stefana, jednocześnie po raz pierwszy poznamy alternatywne wizje jednej historii Czarnego Lustra.

W rolach głównych wystąpią Fionn Whitehead (Dunkierka), Will Poulter (Więzień Labiryntu), Alice Lowe, Craig Parkinson i Asim Chaudhry.

Dajcie znać w komentarzach, jakie zakończenia Wam wyjdą przy pierwszym podejściu. Zrobimy sobie małą strefę spojlerów!

[Źródło: nflix.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze