Serial Skull & Bones od Ubisoftu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Luty 2019
  • Komentuj 1

Gdy Ubisoft zapowiedział Skull & Bones podczas E3, byliśmy z Adamem mocno zaciekawieni. Piracka gra od Ubisoftu to może być strzał w dziesiątkę. Mechanikę pływania Francuzi całkiem dobrze opanowali dzięki serii Assassin's Creed, szczególnie części Black Flag, ale również w Odyssei, gdzie było to bardzo przyjemne doświadczenie urozmaicające rozgrywkę.

Chociaż premiera ma nadejść w tym roku, to jej data wciąż jest nieznana. Poznaliśmy za to zupełnie nowe plany Ubisoftu wobec tytułu. Powstanie serial. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Ubisoft podejmuje się adaptacji filmowej swojego IP. Jeszcze dobrze nie ostygł Assassin's Creed z Michaelem Fassbenderem w roli głównej, David Leitch pracuje nad ekranizacją The Division, a już teraz Hollywoodreporter poinformował, że powstaje serial piracki z kobiecą postacią w roli głównej i z odcinkiem pilotażowym ze scenariuszem i reżyserią Amandy Segel, odpowiedzialnej między innymi za The Mist, czyli słynną Mgłę Stephena Kinga.

Serial oparty o Skull & Bones powstanie dzieki współpracy Ubisoftu z Atlas Entertainment. Największą obawą co do produkcji jest fakt, że Skull & Bones nie jest jeszcze znane graczom i nie ma tak wyrobionej marki jak seria o asasynach. Jedno jest pewne, francuski deweloper musi być bardzo pewny swojego nowego IP.

Nie znamy ani dokładnej premiery gry, ani przybliżonej daty pojawienia się serialu, ale możemy spodziewać się, że na Ocean wypłyniemy raczej pod koniec roku.

[Źródło:hollywoodreporter.com, comingsoon.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze