Ubi stworzy coś z Netflixem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Listopad 2016
  • Komentuj 2

Yves Guillemot zapowiada współpracę z Netflixem

Yves Guillemot zapowiada współpracę z Netflixem

Ubisoft to już nie tylko gry i filmy na ich podstawie. Szef Ubi prowadzi właśnie rozmowy z Netflixem, w których mowa o stworzeniu serialu na podstawie gier francuskiego wydawcy i dewelopera. A materiałów na dobry serial nie powinno zabraknąć: serie gier sygnowane nazwiskiem Toma Clancy'ego z The Division i Rainbow Six: Siege na czele, Far CryBeyond Good & Evil czy nawet Watch Dogs, to tylko niektóre z tytułów, które mogłyby zostać wzięte pod uwagę. O Assassin's Creed nie wspomniałem, ale Bractwo dostaje swój własny film, więc może serial odpuszczą. Być może Ubi zechce postawić na serial dla najmłodszych i wraz z Netflixem ugotują nam coś w stylu serialu o Raymania, bo przeniesienie na ekran Silent Huntera, w którym kierujemy łodzią podwodną, wydaje mi się mało prawdopodobne.

Ubi ma z czego wybierać

Ubi ma z czego wybierać

Żadnych szczegółów depesza Reutersa nie ujawnia. Wiadomo, że firma robi co może żeby uniknąć wrogiego przejęcia ze strony Vivendi, które już teraz jest właścicielem sporej ilości akcji Ubisoftu. Rodzina Guillemot, w której rękach znajduje się Ubisoft, może tym ruchem oddalić nieco widmo utraty kontroli nad swoją własną firmą założoną w 1986 roku przez pięciu braci. Macie już jakieś swoje typy co do ewentualnego tytułu serialu, o którym wspomniał Yves?

Na Netflixa trafi serial Ubi. Tylko jaki?

Na Netflixa trafi serial Ubi. Tylko jaki?

[źródło: reuters.com, gamerant.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze