The Witcher - koniec prac nad pilotem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Styczeń 2018
  • Komentuj 3

Dobre wieści dochodzą do nas z obozu Netflixa: producentka serialowego Wiedźmina, Lauren Schmidt Hissrich, na Twitterze pochwaliła się zakończeniem prac nad scenariuszem do odcinka pilotażowego.

Do zakończenia prac jeszcze bardzo bardzo daleka droga, nie tak dawno pisaliśmy, że szanse na premierę w 2018 roku są raczej mizerne, ale odpowiedzialna za Wiedźmina netflixowa ekipa poczyniła milowy krok w kierunku rozpoczęcia zdjęć do serialu, bo zakończono prace nad fabułą pierwszego, pilotażowego epizodu serialu. 

Wraz z informacją dostaliśmy obrazek, który najpewniej jest ilustracją ostatniej sceny pierwszego odcinka. Ciężko z niego cokolwiek wyczytać, pozatym że prawdopodobnie zobaczymy w niej jeźdźca na koniu, co jakąś przełomową informacją na pewno nie jest. 

Co o produkcji wiemy na pewno? Bardzo, bardzo niewiele. Jeden z odcinków ma wyreżyserować Tomasz Bagiński, serial opierał się będzie na książkach Sapkowskiego (który zresztą wystąpi w roli konsultanta, choć w bardzo ograniczonej formie) i kręcony ma być gdzieś w Europie Środkowej. Mało. Zwłaszcza, że najważniejsza chyba informacja -  nazwisko odtwórcy roli Geralta - nadal pozostaje tajemnicą.

Niemniej jednak należy się cieszyć z każdej wiadomości takiej jak ta od Hissrich, bo tylko zbliżają nas one od premiery serialu, a chyba nie ma w Polsce fana Wiedźmina, który obok takiego wydarzenia przeszedłby obojętnie.

A może jednak wyrobią się z premierą na ten rok?

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze