The Chilling Adventures of Sabrina

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Wrzesień 2018
  • Komentuj 5

26 października poznamy Netflixową wersję przygód Sabriny. Pierwszy trailer zapowiada się rewelacyjnie. Jest mrocznie, jest dziwnie, po prostu ciekawie! Młodzieży lat 90-tych, nareszcie coś dla Was!

Za serial odpowiedzialna jest ekipa twórców Riverdale, czyli mają już nie małe doświadczenia z kreowaniem mrocznych, młodzieżowych charakterów i gęstej intrygi, która spowija miasto. 

W rolę Sabriny, nastoletniej czarownicy wciela się Kiernan Shipka, osiemnastolatka z doświadczeniem w horrorach, i świetną rolą w horrorze ''Zło we mnie'' u boku Emmy Roberts. I chociaż sam serial horrorem nie będzie, a bardziej serialem fantasy, to liczę na takie wstawki rodem z kina grozy, gdzie Kiernan odnajduje się świetnie.

Happy Birthday Sabrina! Dark sixteen!

[Źródła: gamesradar.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze