Poznajcie młodego, serialowego Geralta

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Sierpień 2019
  • Komentuj 1

Serial Wiedźmin od Netflix budzi wiele, skrajnych emocji. Część osób jest zakochana, inni mają mieszane uczucia, a grono hejterów oraz narzekaczy cały czas się powiększa. Zarzuca się w zasadzie produkcji wszystko, przy czym najlepsze w tym jest to, że jeszcze ona nie wyszła. Brak słowiańskiego charaktery, słaba muzyka, kiepscy aktorzy, brzydkie zbroje – generalnie, według niektórych brakuje tylko słynnego, złotego smoka. Nie dajmy się jednak zwariować i zwyczajnie trzymajmy kciuki za produkcję. Teraz zaś przyjrzyjmy się młodemu Geraltowi.

Młody Geralt w serialu Wiedźmin od Netflix

Tak, moi drodzy, w nadchodzącym serialu zobaczymy młodego Geralta! I to takiego, który jeszcze nie ukończył treningu pod okiem Vesemira. Według informacji, w debiutującego wiedźmina wcieli się początkujący aktor Tristan Ruggeri.

Nie poinformowano jednak w jakiej formie ujrzymy młodego Geralta w serialu Wiedźmin. Netflix niczego nie potwierdził, ale wszystko wskazuje na to, że debiut Tristana Ruggeriego w produkcji przybierze formę wspomnień z przeszłości Białego Wilka. Może zobaczymy słynną próbę traw?

Młody Geralt poradzi sobie w serialu?

Szczegółów jednak nie znamy, więc traktujcie to z odpowiednią rezerwą. Teoretycznie miejsce dla młodego Geralta w ciągu pierwszy, ośmiu odcinków sezonu (z tylu ma się składać) powinno się znaleźć. Niewykluczone jednak, że zobaczymy go dopiero w drugim sezonie. W sumie przekonamy się o tym jeszcze w tym roku.

A Wy, czekacie na Wiedźmina od Netflix? Przekonaliście się do Henriego Cavilla?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze