Watch Dogs 2 z co-opem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Marzec 2017
  • Komentuj 4

Spora część DLCeka dostępna będzie za darmo!

Spora część DLCeka dostępna będzie za darmo!

Watch Dogs 2 może nie spełnił wszystkich oczekiwań graczy, ale Ubi ma plan jak sprawić, żeby ich hakerska gra nie umarła: damy ludziom sporo darmowej zawartości, a w czerwcu tryb kooperacji dla czterech graczy. Ubi naprawdę w tym wypadku zaszalało. W kwietniu na PS4 pojawi się dodatek o nazwie No Compromise ( na Xboxa i PC dopiero w maju), w którym dostaniemy nową operację ''Moscow Gambit'', możliwość rozegrania sześciu nowych wyścigów, a miejskie służby w postaci policji, straży pożarnej i paramedyków dostaną nowy wygląd i ''unikalne zachowania''. Cześć opcji jakie miały być dostępne za opłatą trafią do nas jednak za darmo. Mowa o nowym trybie Showdown, w którym gracze zmierzą się w pojedynkach 2vs2. Do gry trafi jeszcze kilka mniejszych rzeczy w postaci ubrań, broni i pojazdów. Oprócz tego dojdą jeszcze opancerzone furgonetki krążące po mieście z interesującą zawartością do zgarnięcia.

Ubi zrobi bardzo dużo, żebyście do gry powrócili

Ubi zrobi bardzo dużo, żebyście do gry powrócili

Maj to kolejny miesiąc darmowej zawartości, choć już na pewno nie tak okazałej jak w przypadku kwietnia. Wtedy deweloperzy chcą pracować nad mniejszymi i większymi zmianami w grze obejmującymi nowe wydarzenia i zmiany w trybie ''łowcy nagród''. Obecny ''roadmap'' kończy się w czerwcu, kiedy do gry trafi tryb kooperacji przeznaczony dla czterech graczy. Niestety z mapy Ubi wynika, że nie będziemy mieli do czynienia z pełnoprawnym trybem, w którym z trójką przyjaciół będziemy mogli przejść całą grę. Wygląda na to, że ze znajomymi pozwiedzamy miasto i weźmiemy udział w niektórych aktywnościach. Poniżej podsyłam Wam grafikę jaką Ubi wrzuciło wczoraj do siebie na bloga. Jeszcze tylko małe pytanie: jak się czują Ci z Was, którzy zdecydowali się na season passa? wd2_roadmap_2017_1106x2894_final-1 [źródło: blog.ubi.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze