Wredna Gęś w ładnym pudełku

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 21 Lipiec 2020
  • Komentuj 0

O Untitled Goose Game pisałem kilkukrotnie. Raz opowiadałem Wam, że pewien streamer przebrał się za złośliwą gęś, a innym razem, że zwierzę to sprzedało się w milionie kopii. Mimo, że zabawa z gesią starczy na godzinę, to indyk poszedł wiralem, zdobył popularność i chyba wpisał się w growy kanon. Czy to jednak koniec jej dominacji i podłych rządów? Nie, to dopiero początek! Teraz bowiem Untitled Goose Game chce zawładnąć również pudełkowymi wydaniami!

Untitled Goose Game w wersji pudełkowej

Untitled Goose Game powróci na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch w nietypowym, pudełkowym wydaniu. Zeszłoroczny, niespodziewany hit, ponownie postara się skraść nasze serca (dosłownie!) w specjalnej edycji, nazwanej Lovely Edition.

W zestawie znajdziecie płytę z grą (to nader nietypowe w tych czasach), bardzo ładne pudełko, ręcznie rysowaną mapę świata oraz katalog dwudziestu-czterech przedmiotów, którymi nasza gęś może się zainteresować. No i jest jeszcze naklejka. Zauważyliście, że teraz do wszystkiego dorzucają naklejki?

Poza tą edycją, Untitled Goose Game otrzymało również winylową wersję swojego soundtracku. Dlaczego o tym wspominam? Płyta winylowa zawiera „double groove”, więc przy każdym jej odtworzeniu może zdarzyć się pewna niespodzianka. Honk, honk!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze