Premiera CORRUPTION 2029 w Epic Games Store

CORRUPTION 2029, najnowszy tytuł szwedzkiego studia The Bearded Ladies, znanego z Mutant Year Zero: Road to Eden, dostępny jest od teraz na PC w Epic Games Store. Tak, wiem, ekskluzywne premiery na danej platformie to zło, ale trzeba do tego przywyknąć. I nie fochajcie się za długo, bo w ten sposób omijają Was potencjalnie dobre gry!


CORRUPTION 2029 jest już dostępne

Jest rok 2029, Ameryka przekształciła się w rozdarte wojną pustkowie. Gracze dowodzą oddziałem żołnierzy w śmiertelnie niebezpiecznej misji infiltracji wrogiego reżimu, aby odkryć przyczynę tragicznych wydarzeń. Niby nic specjalnego, ale jest coś jednak w tym klimacie, prawda?

CORRUPTION 2029 kładzie nacisk na taktyczną walkę, opartą na osłonach i skradaniu się, a różne bronie i umiejętności umożliwiają rozmaite opcje rozgrywki. Od graczy wymagane jest myślenie strategiczne, np. rozważenie, czy bezpośrednie starcie przyniesie więcej szkód niż korzyści.

Kilka słów o samym CORRUPTION 2029 :

  • Gracze dowodzą trzyosobowym oddziałem żołnierzy w misji pokonania wroga.
  • Muszą odkryć, w jaki sposób reżim odpowiedzialny jest za zepsucie kraju.
  • Taktyczna walka na trzech poziomach trudności.
  • Różnorodne bronie, umiejętności i dogodności terenu zwiększają szansę na przeżycie.
  • Drużyna może być ulepszana dzięki nowemu wyposażeniu i gadżetom.

Gra CORRUPTION 2029 dostępna jest w cenie 19,99 euro w Epic Games Store.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze