Pewien streamer zamienił się w gęś…

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Październik 2019
  • Komentuj 0

Untitled Goose Game pewnie nie trzeba Wam przedstawiać. O grze jest głośno i w zasadzie „wszyscy” w nią grają. Indyczy (gęsi?) projekt narobił szumu, a wszystko przez swoją niepozorność. Niby zabawy wystarczy na jakąś godzinę, ale perypetie gęsi są na tyle wciągające, że chciałoby się więcej. Niektórzy postanowili zrobić krok wprzód, jeśli chodzi o immersję i samemu zostać… gęsią!

Untitled Goose Game to gra o gęsi w którą ktoś zagrał, jako gęś

Świat słyszał już o przeróżnych kontrolerach. Jeden szaleniec nawet przerabiał imitacje broni postaci z Overwatch na kontroler i używał go, podczas grania konkretnym bohaterem. Przykładowo, podczas zabawy Winstonem używał…banana! Z pewnością jest to ciekawy sposób, aby przyciągnąć ludzi do streama.

Mowa właśnie o streamerze Rudeism, który poza powyższymi wyczynami, przykładowo wbił maksymalny poziom w World of Warcraft przy użyciu maty do tańczenia, czy grał w Overwatch za pomocą fidget spinnera. W przypadku Untitled Goose Game postanowił zaś wcielić się w gęś.

Oglądaj I am a goose CONTROLLER. | @rudeism od użytkownika Rudeism na www.twitch.tv

W Untitled Goose Game musisz myśleć jak gęś, aby wykonać wszystkie wyzwania i skutecznie terroryzować życie ludzi. Rudeism potraktował to dosłownie, przebierając się w gęś, równocześnie zmieniając „cosplay” (bo to w sumie jest cosplay) w żywy kontroler.  Płetwy odpowiadają za poruszanie się, rękawice za machanie skrzydłami, a dziób za ruch głową oraz „gęsi krzyk”. Nie wiem jak nazwać gęsi skrzek, po angielsku określa się go, jako „honk”, a po polsku?

Wracając do tematu, przebranie się za gęś, aby zagrać w Untitled Goose Game okazało się niezwykle ciekawym widowiskiem. Niestety krótkim, bowiem sprzęt to rzecz zawodna. Trzeba jednak przyznać, że Rudeism odwalił kawał dobrej roboty i nie mogę się doczekać, co wymyśli następnym razem!


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze