Złośliwa gęś sprzedana w milionie kopii

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 02 Styczeń 2020
  • Komentuj 0

Uwielbiam takie projekty. Indycze, małe, skromne, ale z ogromnym sercem oraz duszą, a przede wszystkim pomysłem na siebie. Mogliście nie grać w Untitled Goose Gamem, ale jestem przekonany, że słyszeliście o pewnej podłej gęsi, której życiowym celem jest robienie psot oraz… No tego ostatniego Wam nie zdradzę, bowiem „plot twist” jest tutaj całkiem zabawny.

Untitled Goose Game razy milion

Z radością informuję zatem, że Untitled Goose Game sprzedało się w ponad milionie egzemplarzy. Jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę, że na PC jest to tytuł czasowo ekskluzywny dla Epic Games Store. Do tego mówimy tutaj o niezwykle niszowej i skromnej grze-skradance z gęsią w roli głównej. Jakby tego było mało, kosztuje niecałe 70 złotych, a do tego zapewnia około godziny, maksymalnie dwie godziny dobrej zabawy.

Dlaczego jest to istotne? Spotkałem się z wieloma głosami, że gry powinny oferować XX godzin, aby były opłacalne. Jeśli tytuł można ukończyć w 10 godzin to zwyczajnie szkoda marnować na niego pieniądze. Kiedyś powstanie pewnie artykuł ode mnie, torpedujący takie podejście, zwłaszcza na tle Untitled Goose Game – gry, która za tak małą ilość dobrej zabawy życzy sobie tak dużo pieniędzy. Skandal :).

Samą produkcję warto sprawdzić, bo jest powiewem świeżości na rynku. Oferuje nietypowe poczucie humoru, fantastyczne mechaniki oraz gęś, której nie da się nie pokochać. Honk, honk!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze