WoW ma nowego mounta w Item Shopie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 28 Czerwiec 2019
  • Komentuj 2

Rise of Azshara wystartowała. Aktualizacja 8.2 jest już dostępna w World of Warcraft, ale nowa zawartość to nie jedyna niespodzianka. Blizzard przygotował również pewną nowość do Item Shopu - pojawił się w nim kolejny, płatny wierzchowiec. Mount Sylverian Dreamer dostępny jest za 25 euro lub w specjalnym pakiecie, zawierającym abonament na pół roku.

Rise of Azshara to nie tylko nowa zawartość, ale i płatny mount

Rise of Azshara pozwala zdobyć bogaty pakiet wierzchowców. Jednym z nich jest mechaniczna pantera, którą przy odrobinie wysiłku, zgarniecie w ciągu kilku dni. Niemniej World of Warcraft to nie tylko wierzchowce, które można zdobyć poprzez granie. Blizzard od jakiegoś czasu rozwija swoją politykę wzbogacania Item Shopu.

Wraz z aktualizacją Rise of Azshara, Item Shop World of Warcraft wzbogacony został o wierzchowca Sylverian Dreamer, który dostępny jest do kupienia za 25 euro. Ewentualnie, możecie kupić specjalny, półroczny pakiet abonamentu do World of Warcraft za niecałe 66 euro. W tedy zgarniecie Sylverian Dreamera dodatkowo, jako bonus.

Nowy, płatny wierzchowiec w World of Warcraft.

Blizzard uczy się i dodaje wierzchowca osobno

Ostatnim razem podobna promocja dotyczyła mounta The Dreadwake. Latający statek dostępny był w World of Warcraft jedynie w ramach pakietu z abonamentem na pół roku. Blizzard wyciągnął jednak wnioski i wprowadził tego mounta do sklepu World of Warcraft z możliwością osobnego zakupu.

Przy Sylverian Dreamer nie popełniono tego błędu i od razu wierzchowca możecie nabyć osobno. Jaka jest jego historia?

„Gdy pewna artystka z magicznego miasta Dalaran zasnęła na swoim pędzlu, przyśniło jej się, że maluje przepięknego, pierzastego smoka. Malunek wyskoczył z kartki, a kiedy się obudziła, Sylverian Dreamer (Sylweriański śniący) drzemał spokojnie obok niej.”

World of Warcraft otrzymuje coraz więcej, płatnych mountów

Sylverian Dreamer to nie pierwszy, płatny wierzchowiec w World of Warcraft i zapewne nie ostatni. Niemniej Blizzard ostatnimi czasy przyśpieszył swoją politykę mountów w Item Shopie tego MMORPG-a. Pojawiają się przy różnej okazji, ale jest to coraz częstsze. Gracze zwracają przy tym uwagę, że są przy tym niezwykle drogie, a do tego wyraźnie lepiej dopracowane, niż mounty w samej grze.

Miejmy zatem nadzieję, że Blizzard nie będzie zbyt inwazyjnie rozbudowywał Item Shopu World of Warcraft. Nie chcielibyśmy bowiem, aby sama gra straciła na jakości tylko dlatego, że ktoś postanowił więcej zarobić. Przypominam przy tym, że World of Warcraft, mimo tokenu, wciąż pozostaje grą abonamentową. Obecność rzeczy premium jest zatem i tak mocno dyskusyjna.

A tak przy okazji, jak Wam podoba się Sylverian Dreamer? Skusi Was do zakupu półrocznego abonamentu do World of Warcraft, czy pozbieracie tokeny, aby kupić go w Item Shopie?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze