War Storm - Clash od Heroes

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Luty 2018
  • Komentuj 4

War Storm to strategiczna mobilka od Sphinx Entertainment. Na sklepie Play ma całkiem niezłą ocenę 4,4 gwiazdek. I wszystko byłoby nieźle, gdyby nie ściągneli od gier giganta - Blizzarda. 

Fani WoWa nie zostawiają na produkcji suchej nitki. Wchodzą na profile społecznościowe gry i wystawiają negatywne opinie lawinowo. Nic dziwnego, kradzież to kradzież i fani mają prawo czuć się oburzeni. 

Pośród tych bardziej i mniej oczywistych zapożyczeń mamy między innymi dwie frakcje: Hordy i Przymierza, w których do wyboru oddane nam zostały znajomo brzmiące klasy blood elf, orc, goblin. Co najciekawsze, reprezentantami tych klas są autentyczni przedstawiciele uniwersum Warcrafta. Illidian, Arthas The Lich King we własnej osobie, oraz czarownik Gul'Dan. Bezczelne zapożyczenia! O kolorystyce i architekturze budowanych miast to nie wspomnę...

FOR THE BLIZZARD parszywi plagiatorzy!

[Źródła: facebook.complay.google.com

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze