We. The Revolution będzie ciekawie wydane

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Marzec 2019
  • Komentuj 0

Już 21 marca premierę będzie miała gra We. The Revolution, dobrze znana wszystkim, którzy bywają na PGA. Tak jak ich stoiska pełne były atrakcji i wsparcia ze strony wydawcy, tak i wersja pudełkowa zostanie dopieszczona, co przypadnie do gustu każdemu kolekcjonerowi. Nie tylko digitale mają prawo bytu na rynku, CDP zadba również o tych, którzy lubią postawić fizyczną kopię gry na półce.

Wydanie pudełkowe będzie utrzymane w stylistyce gry. Zawierać będzie kolekcjonerskie etui, płytę z soundtrackiem z gry, ilustrowanego artbooka z planszami z We. The Revolution oraz wyrok śmierci Ludwika Capeta z dynastii Burbonów, zwanego też Ludwikiem XVI, króla Francji i Newarry.

W We. The Revolution wcielimy się w postać sędziego, rozpatrując na sali sądowej i ulicach Paryża sprawy wagi państwowej (choć nie zawsze na to wygląda). Czasami niepomyślne rozwiązanie sprawy może nadepnąć na odcisk komuś ważnemu, jednocześnie zawieszając topór nad naszym sędziowskim karkiem.

Wersja pudełkowa od Polyslash wydana przez Klabatera dostępna jest już w sklepie "nie dla idiotów" za niecałe 80zł.

[Źródło:twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze