Syberia III w kwietniu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Luty 2017
  • Komentuj 0
Coś tak legendarnego jak Syberia nie może wyjść przed czasem z masą błędów i niedopracowane. Premiera gry została opóźniona o 4 miesiące, co - mam nadzieje - przyniesie słodkie owoce. Czekałam 13 lat, 3 miesiące nie zrobią większej różnicy. Nowy trailer możecie zobaczyć na górze. Jeśli nie wiecie o co chodzi, to po swoich przygodach z Hansem i mamutami, Kate straciła pamięć. Bliską śmierci odratowali Jukole, jednak tutaj przygoda dopiero się zaczyna, a przeszłość bezlitośnie dogania była panią prawnik.

Cześć Kate. Tęskniłam!

13 lat minęło, a Ty dalej piękna!

Według wydawcy cdp.pl, data premiery oficjalnie brzmi 20 kwietnia. Bardzo mnie to cieszy, bo nie pokrywa się z premierą Andromedy! Będzie czas na wszystko. Przyznam szczerze, że nie mogę doczekać się przygód Kate Walker i sztuki Benoita Sokala w 3D, i nie wiem jak Wy, ale ja majówkę spędzę na Syberii! [Źródła: ign.com, vg247.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze