Andromeda okiem YouTubera

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 17 Luty 2017
  • Komentuj 3
Autorem tekstu jest Mateusz z kanału Wiedźmin Wiki MCH.
Mass Effect: Andromeda zbliża się do nas coraz większymi krokami. Już 23 marca bieżącego roku kolejna część naszego międzyplanetarnego cRPGa od BioWare powinna trafić na sklepowe półki. Trylogia przedstawiająca historię komandora Sheparda została definitywnie zakończona w poprzedniej części gry, dlatego tym razem, jak tytuł wyraźnie wskazuje, wybierzemy się w podróż 2 500 000 lat świetlnych stąd, do galaktyki Andromedy, gdzie będziemy odgrywać rolę pierwszych przedstawicieli ludzkości w tym rejonie kosmosu.

Nowe rasy to najważniejsza  nowina w Andromedzie

Nowe rasy to najważniejsza nowina w Andromedzie

Więcej nieco bardziej konkretnych informacji, takich jak np. kto będzie głównym bohaterem, jakie nowe rasy spotkamy, lub z jakimi potencjalnymi problemami przyjdzie nam się zmierzyć z miłą chęcią podam Wam w filmie na moim kanale YouTube, do którego serdecznie Was zapraszam!
Autorem tekstu jest Mateusz z kanału Wiedźmin Wiki MCH.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze