Streamerzy JaRock - kiedyś i dziś

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Listopad 2015
  • Komentuj 5
859327_700562330010377_3537989563950077823_o JaRock jest już z Wami kilka lat, a jedną z jego najważniejszych części są oczywiście osoby, które na naszej stronie streamują dla Was gry. Czas jednak nie stoi w miejscu i wraz z nim ewoluują nasi JaRockowcy. 

Kamil ''Seto'' Zawodny

Ksywka ''Seto'' na pewno wpadła Wam kiedyś w oko podczas przeglądania stremaerów na JaRocku. Kamil jest na YouTubie od dobrych czterech lat, a w międzyczasie uraczył nas wieloma swoimi filmami. Jego pierwszym let's playem czy raczej ''zagrajmy w'' była gra Braid. Początek materiału zapowiada się bardzo ekscytująco - wystarczy posłuchać pełnych emocji pierwszych słów Seta, które na długo zapadają w pamięć ; ). A jakie wrażenie zrobiła na nim sama gra? Zobaczcie:
Poproszony o podrzucenie nam czegoś ''bardziej na czasie'' Seto zdecydował się na pokazanie wciąż świeżutkiego Fallouta 4. Różnice słychać już w pierwszych słowach, a na ekranie pojawia się już sam Seto. Co potrafią z człowiekiem zrobić cztery lata na YouTube?

Jakub ''KromkaChleba'' Górka

Kromka to nasz JaRockowy spec od Battlefieldów. Przygotowuje dla Was comiesięczną topkę z Waszymi najlepszymi battlefieldowymi akcjami. Sam o sobie mówi ''dziecko jednej gry'' dlatego nie powinno Was dziwić, że jednym z jego pierwszych materiałów był film dotyczący Battlefielda 3 w 2013 roku. Z głosu można wywnioskować, że autor całkiem niedawno wstał z łóżka, albo jeszcze nie do końca ''wywietrzył się'' po trudach całonocnych spotkań ze znajomymi. Zapytany o jakość dźwięku tłumaczy się chorobą i wbudowanym w kamerkę mikrofonem. Posłuchajcie!
Mijają lata, a Kromka nadal pozostaje wierny tworowi DICE. Zmieniają się tylko numerki przy Battlefieldzie. W najnowszej odsłonie shootera DICE czuje się tak samo pewnie jak w poprzednich. Nie można nie zauważyć ''lekkiej'' poprawy jakości dźwięku. I jak?

Dawid ''Bonkol'' Bączkowicz

Bonkola niezwykle trudno złapać, ciągle jest czym zajęty - a to stream, a to jakaś inna akcja. Jedną z pierwszych rzeczy jakie wrzucił do siebie na kanał był poradnik Heroes of Newerth, który mogliście zobaczyć w maju 2013 roku.
_zU-4MY Dziś Bonkol zajmuje się naprawdę szerokim spektrum gier, często są to tytuły równie niekonwencjonalne jak on sam. Zwany również ''drugim bliźniakiem'' ze względu na pokrewieństwo dusz z SouShibo. Oprócz jego ulubionych gier z otwartym światem czy karcianek typu Herthstone zajmuje się także mniejszymi gierkami tworzonymi przez niezależne studia. Dla przykładu podrzucam jego materiał z Mini Metro:
_ujI

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze