12 fanowskich map do Battlefielda czeka na Waszą ocenę!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Grudzień 2015
  • Komentuj 0

BF3_5F00_Operation_5F00_Metro_5F00_E3_5F00_Briefing

Kilkanaście dni temu Kromka prosił Was o podsyłanie do niego Waszych pomysłów co do wyglądu nowej mapy do Battefielda. Wszystkie Wasze propozycje zostały dokładnie przejrzane, a do finału zakwalifikowanych zostało 12 map. 

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały wszystkie nadesłane prace to odsyłam Was do live'a Kromki, na którym omawiał dostarczone mu przez Was projekty. Znajdziecie tutaj plansze inspirowane historią, wydarzeniami bardziej nam współczesnymi czy umiejscowione w niedalekiej przyszłości.

Teraz w Waszych rękach jest kto zwycięży w tym pojedynku. Na dole czeka na Was ankieta - oddajcie w niej głos swoją ulubioną propozycję! Na zwycięzców czekają nagrody!

1. Bitwa o Warszawę od Kuro_PL

mapa_full

Mapa przedstawia obronę Warszawy atakowanej przez Rosjan od wschodu. Zdobyta została już cała prawa strona miasta i część lewej. Wygląd jest odzwierciedleniem dzisiejszej topografii tej okolicy Warszawy.

Zobacz pełny opis

mapa_podstawa


2. ETWOS od AndrojusPL

3nz905

Amerykańska baza wojskowa "ETWOS" służyła podczas zimnej wojny. Obecnie stoi opustoszała i ginie w oczach. Jednak te popękane mury, obdrapane tynki, opowiadają własne historie zdobyte podczas życia.

Przez ten czas, wokół niej pojawiło się wiele teorii spiskowych.

Zobacz pełny opis

zwjqe6


3. NOVRIH LAB od Rysiek

ŁÓDZ PODWODNA

Moja nowa mapka do BF4 będzie się nazywać NOVRIH LAB, a tłumacząc na polski ''Laboratorium Nowicz''. Mapka będzie umiejscowiona we wschodniej Rosji (obok półwyspu Kamczatka).

Zobacz pełny opis

MIEJSCE MAPKI


 4. Operacja Królewskie Oko od SKY

Dwa narody, jeden cel - nowy, jedwabny szlak i broń atomowa. Spotkanie naszych dowódców przebiegło pomyślnie. Orzeł śpi, dyplomaci ruszyli na wojnę.

5. Pałuki od qbolewicz

bf4-7

Żnin, który uzyskał prawa miejsce w 1263 roku jest centrum mojej mapy. Mieszkam w Żninie i pomyślałem, żeby umieścić jego jedne z kilku rozpoznawalnych punktów, czyli Basztę i mały Kościół.

Zobacz pełny opis

bf4-0


6. Podwójna Gra od spitfiresiemion 

obrazek 1

Amerykanie otrzymali informację, że jeden z ich najważniejszych szpiegów w rejonie, bliski współpracownik azerskiego miliardera trzymającego w garści lokalny handel ropą naftową, tak naprawdę jest podwójnym agentem działającym na rzecz Rosji.

W związku z tym Amerykanie podjęli decyzję o wyeliminowaniu go, potajemnie organizując transport oddziału Marines ze wsparciem paru ciężkich pojazdów. Jednakże Rosjanie wychwycili ruchy jednostek amerykańskich i sami wysłali oddział Specnaz do odparcia Marines.

Pobierz pełny opis

obrazek 2


7. Radiation Zone od WITEKTOR

[BF4][MAP] Radiation Zone[PLACES]

Mówi Wasz generał. Podczas naszych ciężkich zmagań z Rosjanami, nasi wrogowie Chińczycy postanowili przejąć miasteczko, już wyludnione, które przed laty zostało zniszczone przez wybuch reaktora atomowego, Czarnowiec.

To miejsce idealnie nadawaje się dla testów ich  nowej prototypowej broni, która wykorzystuje uran i jego właściwości.  Naszym zadaniem jest nie pozwolić im skończyć badań i testów.

Pobierz pełny opis

AK5-RAD [PROTOTYPE]


8. Westerplatte od PLfamasPL

plan gotowy solo Kilka dni po 1 września 1939r III Rzesza dalej nie może pokonać obrony Westerplatte, a nazistowski okręt stale bombarduje wzgórze. Gracze BF muszą wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc w obronie placówki przed Niemcami.

Zobacz pełny opis


9. White Death od UselesS Engineer 

mapa zrobiona

White Death to mapa zaprojektowana ku czci legendarnego snajpera Simo Häyhä. Teren mapy to fikcyjna dolina górska w Finlandii która została zaatakowana przez Rosję.

Głównym celem obu stron jest przejęcie/utrzymanie autostrady oraz niewielkiego lotniska wojskowego.

Zobacz pełny opis

(C) tunel


10. Wieża Pokoju od Robert

5

Jest rok 2045 po trwającej latami III wojnie światowej, świat zbliża się ku ostatecznemu rozwiązaniu konfliktu, aby jednak zapanował pokój, potrzeba wyzbyć się do cna rządów (OEC) zajmujących ważne symbole dla ludzkości wolnego świata.

Za cel zjednoczonej koalicji (REVA) postawiono ich bezlitosne odbicie, jednym z symboli jest zajmowana przez wrogie siły odgrodzona wielkimi murami  „wieża pokoju „ to ostatni punkt na mapie świata symbolizujący zło i prawo śmierci.

Zobacz pełny opis

1


11. Wschodzące Słońce od jakubantek

mapka bf4 (2)

Wschodzące Słońce, tak nazywa się miasto, które jest moją propozycją w tym konkursie. Wschodzące Słońce znajduje się w Chinach, a gracz będzie miał okazję zagrać w samym centrum jednego z najszybciej rozwijających się miast Chińskiej Republiki Ludowej.

W latach 90, ubiegłego wieku, na terenie małej wioski odkryto złoża niezwykle drogiego surowca.

Zobacz pełny opis

mapka bf4 (1)


12. Koniec Tajemnicy od matthw

Mapa 2D

 Nevada, Strefa 51. Wojsko Rosyjskie wysłało dobrze wyszkolonych ludzi na sprawdzenie co kryje Strefa 51. Czy przetrwają? Czy uda im się zniwelować zagrożenie płynące z podziemnych bunkrów?

Pobierz interaktywną prezentację


Czas na najważniejszą rzecz - głosowanie. W ankiecie poniżej jesteście proszeni o oddanie jednego głosu na Waszego faworyta!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze