Witamy w Andromedzie!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 16 Marzec 2017
  • Komentuj 1
Premiera Andromedy już za tydzień. Długo wyczekiwana czwarta część Mass Effecta jest już jednak dostępna w usłudze EA Access. Niestety, tylko w wersji testowej, która zapewnia jedynie 10 godzin rozgrywki. W triala mogą zagrać jedynie posiadacze konsoli XBox (EA Access) i stacjonarek (Origin Access). Rivid ograł dzisiaj dla Was pierwsze pół godziny gry. Jeżeli wciąż nie jesteście przekonani do zakupu gry, to warto zapoznać się z pierwszą misją i zobaczyć, czy gra spełnia Wasze oczekiwania. Jeśli natomiast nie chcecie zdradzać sobie fragmentów rozgrywki, to poczekajcie na premierę, która zaplanowana jest już na 23 marca.

Czy ludzkość znajdzie nowy dom?

Czy ludzkość znajdzie nowy dom?

Na wszystkich chętnych na serię z Andromedy czeka Rivid. Możecie zostawić mu łapkę w górę, lub samodzielnie wykupić dostęp do triala, a wszystkie Wasze postępy zostaną zachowane i już za tydzień będziecie mogli kontynuować grę. Zapraszamy na kanał Rivida TUTAJ.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze