Spyro Reignited Trilogy wędruje na PC

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Sierpień 2019
  • Komentuj 0

Spyro rozpostarł szeroko skrzydła w tym roku i dał fanom dużo więcej możliwości doświadczenia zabawy płynącej ze Spyro Reignited Trilogy. Odnowiona gra wideo, która sprawiła, że fani zakochali się ponownie w „fioletowym smoku z lat 90-tych”, 3 września ląduje na Nintendo Switch oraz PC via Steam na całym świecie. Wrzesień zapowiada się zatem goooorąco!

Spyro Reignited Trilogy wreszcie na PC

Zremasterowana trylogia daję użytkownikom PC coś, czego próżno szukać gdzie indziej - możliwość gry w grafice nawet 4K oraz nieograniczoną ilością klatek na sekundę na wspieranych konfiguracjach.

Spyro Reignited Trilogy to multum zabawy i nostalgiczny powrót do pamiętnej rozgrywki z lat 90-tych, ale w pięknej oprawie HD. Trylogia zawiera ponad 100 poziomów, ulepszone sekwencje z nagrodami, wesołą Spyro-gromadę (m.in. ważka Sparx, Hunter, Sheila, Agent 9 i Sgt. Byrd) oraz wiele więcej. Na zawartość tej jedynej w swoim rodzaju trylogii składają się również ulepszone lokacje, poprawione sterowanie i przerobione scenki przerywnikowe.

Warto również wspomnieć, że 30 września Spyro zadebiutuje również po raz pierwszy w Crash Team Racing Nitro-Fueled. Wszysto w ramach aktualizacji Grand Prix, która doda smoka oraz Huntera i Gnasty Gnorca, jako grywalne postacie. Sparx weźmie udział w zabawie jako ochronna maska podobna do Aku Aku na trasie Spyro Circuit. Pojawią się również nowe pojazdy, inspirowane Spyro Reignited Trilogy.

Wrzesień zapowiada się zatem smoczo! Skusicie się na Spyro Reignited Trilogy?             

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze