KFC wydaje własny symulator randkowy

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Wrzesień 2019
  • Komentuj 2

Nie jestem fanem gier typu visual novel, czy dating simulator, bowiem mało w nich grania. Traktuję je bardziej, jako interaktywne opowiadania, czyli tak, jak produkcje od Telltale Games. Nie zmienia to jednak faktu, że kilka z nich zaliczyłem i wiem, że zdecydowanie mogą się podobać. Zazwyczaj oferuję ciekawą/wciągającą historię, często z ukrytym plot twistem. Niemniej, jakby powiedziano mi, że KFC wyda coś takiego to byłbym zaskoczony. Chociaż zdecydowanie nie powinienem…

I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator

I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator to tytuł symulatora randkowego, wydawanego przez KFC. Nie, nie jest to żaden żart, czy też fanowska produkcja. To oficjalna gra, która zadebiutuje na Steamie już 24 września.

W ramach tego tytułu, wcielmy się w studenta sztuk kulinarnych, który stara się poderwać kogoś ze swojej klasy, a dokładnie samego Colonela Sandersa (pułkownik Harland Sanders to założyciel KFC – jego portret służy za logo firmy). Przez żołądek do serca mężczyzny nabiera tutaj zatem dosłownego znaczenia.

Nasze decyzje będą miały realny wpływ na relacje z otoczeniem oraz samym Colonelem Sandersem. Ostatecznie może okazać się, że skończymy jako jego partner biznesowy, ale niewykluczone, że wygramy również drogę do jego serca. Lub kogoś innego, bowiem postaci do poderwania będzie dziewięć. Poza tym, do naszej dyspozycji oddane zostaną sekretne przepisy oraz sekretne zakończenie, które dostępne będą jedynie dla najwytrwalszych.

Nie tylko Colonel Sanders

I w tym miejscu chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem, związanym z grami typu visual novel, czy dating symulator. Jak wspominałem, nie jestem ich wielkim fanem, ale na koncie mam ukończone trzy, tego typu produkcje, które w zasadzie chciałbym Wam polecić.

Pierwszą jest Katawa Shoujo, które dostępne jest za darmo. Jest to symulator randkowy z niepełnosprawnymi dziewczynami. Uprzedzam jedynie, że to ciężka produkcja i zdecydowanie +18. Drugim tytułem jest Doki Doki Literature Club!, które warto kupić pobrać. Chociażby dlatego, żeby zobaczyć, że da się jeszcze zrobić coś oryginalnego, szokującego oraz niepokojącego. Po skończeniu tej produkcji zaprosiłbym Was na dyskusję o sztucznej inteligencji!

Na koniec zostawiam Hatoful Boyfriend, również płatną grę, ale możecie w nią zagrać „za darmo” w ramach Game Passa od Microsoftu. To również symulator randkowy/wizualna nowelka, ale pierwsze skrzypce grają tutaj ptaki. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom, bowiem zwroty akcji są tutaj częste i gęste, a sama końcówka to jazda bez trzymanki.

Macie jakieś gry z tej kategorii, które moglibyście polecić? Tylko bez żadnych hentaiców proszę!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze